Parfémy Essens a tělová kosmetika

Parfémy ESSENS a tělová kosmetika

Firma Essens vstoupila na trh v září roku 2011a hned bylo na trh uvedeno prvních 20 dámských a 10 pánských parfémůí, jejichž řada se od té doby rozšířila na 40 vůní dámských a dvacet pánských a o další novinky. Parfémy ESSENS jsou excelentní a u výroby je kladen důraz především na kvalitu. Parfémy s obsahem 20 % vonných esencí firmy Essens se tak řadí k elitě mezi parfémy. Uveďme alespoň zjednodušený postup výroby. Ty nejkvalitnější vonné esence se nejprve smíchají se speciálním parfemářským alkoholem, tato směs se podchladí na teplotu -7 °C a dokonale se přefiltruje, k filtraci jsou používány filtry s jemností 10 mikronů. Dodavatel esencí – firma Seluz je nositelem certifikátu GMP (Good Manufacturing Practice) a certifikátů ISO 9001-2008

Parfém pak nejméně 8 týdnů dále zraje v nerezových tancích, aby se mohly všechny složky dokonale spojit. Tato dostatečně dlouhá doba zrání umožňuje vytvořit harmonický celek s intenzivní a oslňující vůní. Vyzrálý parfém je poté naplněn do vzduchem čištěných flakónů, vytvořených italskými mistry ve vyhlášené sklářské dílně a poté je zabalen do krabičky. Všechny výrobní kroky podléhají nejpřísnější kontrole kvality a pro výrobu jsou použity výhradně bezchybné materiály. Jednotlivé vůně jsou vyráběny dle tajných receptur, které jsou chráněny patenty.

Od listopadu 2011 společnost ESSENS rozšířila sortiment o sprchové gely a tělové balzámy v oblíbených vůních, obohacené o hydratační komplex, vitamin E, máslo karité, meruňkový a konopný olej, díky kterým bude vaše pokožka nejen voňavá, ale i krásná a zdravá.

essens-setV současnosti nabízí firma parfémy a tělovou kosmetiku celkem v 60ti vůních, z toho je 40 vůní dámských a 20 pánských.

Všechny naše výrobky jsou vynikající kvality a odpovídají platným hygienickým a zdravotním předpisům EU.

 

Certifikáty k parfémům ESSENS (PDF)

Certifikáty GMP a HACCP (PDF)

Čtěte více: O Essens sprchových gelech a balzámech.

 

DeVobis by ESSENS

Koncem roku 2013 uvedla naše společnost na trh světovou novinku – digitální parfém s LCD displejem. Díky unikátní technologii může DeVobis sloužit jako jedinečný vizualizační materiál ESSENS. Jednoduchým způsobem je možné do paměti nahrát vlastní fotografie, hudbu či videoklipy. Vznikne tak naprosto originální dárek!

Ať už jste kdekoli, můžete poslouchat hudbu, pustit si svůj oblíbený film, učit se cizí jazyky, nebo si jen tak prohlížet fotky.

K dispozici jsou tři barevné varianty – černá, bílá a červená.

DeVobis disponuje displejem s úhlopříčkou 3,5 palce s kapacitou vnitřní paměti 4 GB. Tu je možné rozšířit až o 16 GB z paměťové karty SD. Přístroj se nabíjí pomocí mikro USB kabelu. Baleno v luxusní dárkové krabičce, jejímž obsahem je devobis, hadřík a USB kabel. Vyměnitelný parfém o obsahu 50 ml je k dispozici v následujících vůních: w102, w104, w105, w107, w117 a m001, m003, m007.

DeVobis by ESSENS najdete na samostatných webových stránkách devobis.eu.

Chytří nakupují levněji, šetří čas a peníze.

I vy můžete, stačí klik na obrázek „Registrace a požádat si tím o informace, jak se stát členem.

Staňte se členem Essens ještě dnes a nakupujte levněji.

 

5 Comments

 • Oslavte Den matek s ESSENS | Essens Club Czech 1.5.2016 Odpovědět

  […] Seznamte se i s dalšími Essens produkty… […]

 • Nová séra a oční gely Colostrum+ | | Essens Club Czech 4.7.2016 Odpovědět

  […] Seznamte se i s dalšími Essens produkty… […]

 • Rozpálená nabídka Essens | Essens Club Czech 10.7.2016 Odpovědět

  […] Seznamte se i s dalšími Essens produkty… […]

 • Essens sprchové gely a balzámy | | Essens Club Czech 9.4.2017 Odpovědět

  […] Seznamte se i s dalšími Essens produkty… […]

 • Aloe vera gel | Essens Club Czech 24.6.2017 Odpovědět

  […] Parfémy Essens a tělová kosmetika […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram