Essens sprchové gely a balzámy

Essens sprchové gely a balzámy

Essens sprchové gely

obsahují hydratační komplex a konopný olej a mají pH 5,5
– pH zdravé pokožky. Sprchové gely účinně myjí pokožku a ošetřují ji díky vlastnostem tělového mléka.

Konopný olej podporuje regeneraci pokožky a blahodárně působí na pohybový aparát.

Obsah: 200 ml

Sprchové gely jsou dostupné u všech Essens dámských i pánských, tělové balzámy u pánských vúních.

Parfemovaný sprchový gel pro každodenní použití je vhodný pro všechny typy pleti. Obsahuje konopný olej a komplex jedinečných hydratačních látek. Hodnota pH 5,5 zaručuje ochranu pokožky, zvyšuje její hydrataci a elasticitu. Špičkové mycí látky mají vynikající schopnost v odstraňování nečistot z povrchu pokožky. Pleť je po umytí hladká, hebká a chráněná proti vysušení. Komplex hydratačních látek pokožku účinně regeneruje a blahodárně působí proti jejímu stárnutí.

POZOR, NOVÉ SLOŽENÍ!

Hlavní benefity nového složení
Abychom šli s dobou, doplnili jsme původní recepturu o moderní, na kosmetickém trhu zcela novou směs mono/disacharidů, která má za následek zvýšení hydratačního účinku a ochranných vlastností produktů, díky kterým je vaše pokožka chráněna před rizikovými faktory, jež na ni působí po celý den. I nadále platí, že k výrobě nebyly použity žádné parabeny. Sprchový gel navíc obsahuje speciální látky, díky nimž dochází ke snížení nežádoucího tělesného pachu. Nové produkty mají nové balení a jsou vybavené multijazyčnými sendvičovými etiketami s podrobnými informacemi.

Náš tip: Použijete-li více výrobků stejné vůně – sprchový gel, tělový balzám, parfém – vůně se zafixuje a vydrží pak na těle velmi dlouho.

Požádejte si o více informací jak nakupovat tyto úžasné produkty za členskou cenu přímo od firmy Essens:
button(4)

Essens tělové balzámy

obsahují meruňkový olej, hydratační složky, máslo karité a vitamin E.

Tělové balzámy jsou vhodné pro každodenní péči o všechny typy pleti po koupeli, opalování i depilaci. Balzámy se dobře vstřebávají a zanechávají pokožku hedvábně jemnou a vláčnou.

Parfemovaný tělový balzám pro každodenní použití je vhodný pro všechny typy pleti. Jeho aplikace je možná po koupeli, opalování i depilaci. Díky svému složení se výborně vstřebává a zanechává pokožku hedvábně jemnou a vláčnou. Meruňkový olej má vyživující a regenerační účinky. Bambucké máslo výborně hydratuje a působí proti předčasnému stárnutí pokožky. Vitamin E má protizánětlivé účinky a chrání pokožku před volnými radikály. Špičkový komplex hydratačních látek pokožku účinně regeneruje, zvláčňuje, zjemňuje a vyhlazuje.

POZOR, NOVÉ SLOŽENÍ!

Hlavní benefity nového složení
Abychom šli s dobou, doplnili jsme původní recepturu o moderní, na kosmetickém trhu zcela novou směs mono/disacharidů, která má za následek zvýšení hydratačního účinku a ochranných vlastností balzámu, díky kterým je vaše pokožka chráněna před rizikovými faktory, jež na ni působí po celý den. I nadále platí, že k výrobě nebyly použity žádné parabeny. Nový tělový balzám má navíc nové balení vybavené multijazyčnou sendvičovou etiketou s podrobnými informacemi.

Náš tip: Použijete-li více výrobků stejné vůně – sprchový gel, tělový balzám, parfém – vůně se zafixuje a vydrží pak na těle velmi dlouho.

Parfémové sety, jak dámské, tak pánské jsou oproti samostané koupi těchto produktů cenově zvýhodněny.

Požádejte si o více informací jak nakupovat tyto úžasné produkty za členskou cenu přímo od firmy Essens:
button(4)

Seznamte se i s dalšími Essens produkty

Poznámka:

1 Comment

  • Parfémy Essens a tělová kosmetika | Essens Club Czech 9.4.2017

    […] Čtěte více: O Essens sprchových gelech a balzámech. […]

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram