NEJVYŠŠÍ ČAS NA ESSENS SUN CARE

LÉTO NEPOČKÁ, NEJVYŠŠÍ ČAS NA ESSENS SUN CARE

Vybavte se na vysněnou dovolenou novinkami ESSENS Sun Care a zajistěte si zdravé a dlouhotrvající opálení. Naše novinky vás zaručeně rozpálí do hněda.

Essens Sun Care

ESSENS FAMILY CREAM SPF 50+
Opalovací krém s vysokým ochranným faktorem SPF 50+ je ideální pro celou rodinu, vhodný pro všechny typy pokožky. Obsahuje arganový extrakt Arganyl® LS 9781 a speciální UV filtry, které dlouhodobě chrání pokožku proti UVA i UVB záření. Díky vhodné kombinaci použitých složek se krém dobře nanáší a vytváří na kůži rovnoměrný film, je odolný vůči vodě. Zanechává pokožku jemnou a hebkou, nepůsobí mastným dojmem.

ESSENS SUN CARE DRY OIL SPF 30 (SKLADEM JIŽ BRZY)
Suchý olej na opalování s bambuckým máslem, makadamiovým a buriti olejem a s vysokým ochranným faktorem SPF 30. Speciální UV filtry dlouhodobě chrání pokožku proti UVA i UVB záření. Díky vhodné kombinaci použitých složek se dobře nanáší, zanechává pokožku jemnou a hebkou. Olej je odolný vůči vodě a vhodný pro všechny typy pokožky.

ESSENS SUN CARE UV WATER SPRAY SPF 30
UV voda na opalování s vysokým ochranným faktorem SPF 30. Speciální UV filtry dlouhodobě chrání pokožku proti UVA i UVB záření. Obsahuje aloe vera a vitamin E. Díky vhodné kombinaci použitých složek se dobře nanáší, zanechává pokožku jemnou a hebkou. Sprej je odolný vůči vodě a vhodný pro všechny typy pokožky.

ESSENS SUN CARE AFTER SUN GEL CREAM
Gelový krém po opalování s příjemným chladivým efektem. Obsahuje aloe vera, jojobový ester, tasmánský pepř a vitaminem E. Zajišťuje dokonalou hydrataci, ochranu opálené pokožky a prodloužení opálení. Díky vhodné kombinaci použitých složek se gel velmi dobře nanáší a rychle se vstřebává pokožkou. Reparuje případná poškození pokožky a připravuje ji na další den slunění. Je vhodný pro všechny typy pokožky. 

ESSENS SUN CARE+ SHIMMERING OIL SPF 20
Olej na opalování se třpytkami s ochranným faktorem SPF 20. Obsahuje řepkový, slunečnicový, sladký mandlový a hroznový olej a vitamin E. Speciální UV filtry dlouhodobě chrání pokožku proti UVA i UVB záření. Díky vhodné kombinaci použitých složek se dobře nanáší, zanechává pokožku jemnou a hebkou. Olej je odolný vůči vodě a vhodný pro všechny typy pokožky.

ESSENS SUN CARE+ FACE CREAM SPF 50+
Pleťový krém na opalování s vysokým ochranným faktorem SPF 50+ a anti-aging efektem. Obsahuje arganový extrakt, vitamin E a extrémně jemný prášek z mikronizované rýže. Speciální UV filtry dlouhodobě chrání pokožku proti UVA i UVB záření. Díky vhodné kombinaci použitých složek se krém dobře nanáší a vytváří na pleti rovnoměrný film. Vhodný i pro citlivou pokožku, odolný proti vodě. Ideální pro dlouhodobé a rovnoměrné opálení. 

ESSENS SUN CARE+ TABLETS Naboostovali jsme váš oblíbený doplněk stravy a zatraktivnili jsme jeho dávkování!
Doplněk stravy obsahuje standardizované rostlinné extrakty ve vhodném poměru, L-tyrosin, betakaroten, spirulinu a aloe vera. Přispívá k dosažení bronzového opálení a prodlužuje jeho trvanlivost. Podílí se na ochraně kůže před UV zářením a přispívá ke zpomalení dehydratace. Doplňuje lidský organismus o látky, které vytváří hnědý pigment. Má pozitivní vliv na imunitní systém, který může být nadměrným pobytem na slunci oslabený.

DETAILY A CENY JEDNOTLIVÝCH PRODUKTŮ NAJDETE V E-SHOPU

Kup teď: http://essensworld.com/10001234

Essens můžete nakupovat i za velkoobchodní cenu a vydělávat. Napište si o více info, jak se k nám přidat!

button(4)

Dotazyy pište na Whats APP , nebo na Messenger a my Vám zašleme email, nebo se přihlašte do našeho Newsletteru.

Možná tě zajímají Produkty Essens Keto v jednotlivých fázích,  Produkty podporující podporující váhu, či Doplněk stravy Essens Syrup-Prebiotikum FOS-Prebiotické sirupy, nebo essenciální olejíčky – Produktová řada Essens Slow Living.

Pokud se bojíte na internetu platit kartou, doporučujeme Revolut. Máme s Revolutkou dobré zkušenosti a je to zdarma. Však si to sami vyzkoušejte.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram