Essens Team Europe

Success Team Europe

The Great ESSENS 3rd Anniversary – jak to probíhalo?

U příležitosti 3. narozenin společnosti ESSENS se v prodlouženém víkendu 17. – 19. října uskutečnila v pětihvězdičkovém Grand Hotelu Kempinski High Tatras velkolepá oslava ve stylu Velkého Gatsbyho.

Atmosféra 20. let minulého století dýchala na přítomné hosty téměř na každém kroku. Denní program se nesl v duchu Royal Casino. Nejeden zájemce okusil vůni hazardu v dobovém kasinu a dámy jistě ocenily pestrou nabídku míchaných nápojů. Za zhlédnutí stála výstava filmových plakátů ze zlaté éry Hollywoodu. Nejen muži obdivovali legendu české automobilové historie – slavný kabriolet AERO 500, dále bylo možné namalovat si společný obraz či se nechat vyfotit na retro portrét. Protože počasí bylo vzhledem k ročnímu období velmi přívětivé, přilehlé okolí hotelu vybízelo k romantické podzimní procházce. Čas se našel i na relaxaci a odpočinek, a to v luxusním hotelovém wellness Zion Spa, nabízející nejen bazén, saunu, aroma koupele, ale i masáže a další příjemné procedury.

Nezapomenutelný Galavečer zahájili majitelé společnosti ESSENS oděni stejně jako všichni přítomní do večerního společenského oblečení 20. let. Představeni byli vzácní hosté, majitelé společností SELUZ a ERTE, výrobci našich parfémů a také majitelé společnosti K2pharm, producenti doplňků stravy Home Pharmacy. Následoval slavnostní přípitek ve foyer hotelu a společná fotografie na hotelovém schodišti. Poté se v prostorách restaurace podávala čtyřchodová večeře plná kulinářských specialit hotelového šéfkuchaře. Za celoroční práci byli odměněni nejúspěšnější lídři i manažeři jednotlivých poboček, jež obdrželi zasloužené poděkování a odměny od vedení společnosti. Tradičně nechyběl narozeninový dort upečený mistryní cukrářkou, jehož rozkrojení se jako vždy chopili majitelé ESSENS. Po celou dobu doprovázel večírek swingový orchestr Swing Society Orchestra a profesionální tanečníci učili hosty základní taneční kroky. O zábavu tak bylo postaráno do ranních hodin a přátelská atmosféra se linula celým víkendem.

Věříme, že všichni zúčastnění odjížděli do svých domovů plni pozitivních dojmů a na příjemně strávené chvíle budou ještě dlouho v dobrém vzpomínat.

Essensteam1 essensteam2 essensteam3Essens-Team-Ostrava

EssensWorldEssensEuropeEssens Russia

Essens ID: 10001234