Vědecká rada Essens

Vědecká rada Essens

Vědecká rada ESSENS se skládá z předních českých odborníků, technologů a vědeckých pracovníků z oblasti biotechnologie, farmakologie i potravinářství. Ve spolupráci s akademickými subjekty spolupracují na nejrůznějších klinických studiích a aktivně se zabývají výzkumem a vývojem. Studiem poznatků získaných prostřednictvím vlastních či světových výzkumných programů pak společně navrhují a vyvíjejí pro ESSENS takové produkty, jejichž účinnost a kvalita mnohonásobně převyšuje obdobné produkty na trhu.

RNDr. Petr Ryšávka

Studia genetiky a molekulární biologie na Masarykově univerzitě v Brně se mu stala láskou na celý život. Poté, co se zabýval výrobou a vývojem bakteriálních vakcín, či problematice využití mikrobiálních lyzátů pro podporu imunitního systému, objevil jedinečná biofilmová probiotika, která si nechal patentovat. Láska k laboratořím a mikroskopům se úspěchem utvrdila a zahájila tak úzkou spolupráci s řadou předních univerzitních pracovišť a odstartovala aktivní účast na mezinárodních klinických výzkumech. Jako uznávaný odborník je častým hostem na farmaceutických a lékařských kongresech, kde přednáší na téma vlivu střevní mikroflóry na zdraví člověka.

PharmDr. Milan Krajíček

Ne každý má v životě to štěstí, aby se mu práce stala koníčkem. U Milana Krajíčka tomu tak zcela jistě je. Farmacii vystudoval na Universitě Karlově v Hradci Králové, kde započal svou vědeckou kariérou prostřednictvím studentské vědecké odborné činnosti. Již na katedře farmaceutické technologie se specializoval na obor technologie lékových forem a touto problematikou se zabývá dodnes. Podání nových a nadějných látek nemocným se neobejde bez klinického testování, proto spolupracuje s několika českými i zahraničními pracovišti. Své objevy navíc publikuje v odborných mezinárodních časopisech a účastní se farmaceutických a lékařských kongresů.

Ing. Jiří Štěpánek

Obor Automatizované systémy řízení technologických procesů ve strojírenství na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě v Ostravě mu předurčil dráhu technika ve strojírenství. Štěstí a náhoda stály na jeho straně, když po vojně nastoupil na pozici technologa v tehdejším potravinářském podniku. Zde se zúročila jeho perfektní znalost technologií postupu, složitých receptur i neustálý hlad po vzdělání prohlubovaný na odborných zahraničních seminářích a stážích. Současné jeho působení kombinuje obchod, vývoj a především milovaný obor – technologii výroby.

Ing. Anna Kołorzová

Po absolutoriu Vysoké školy chemicko-technologické v Praze, Fakulty potravinářské a biochemické technologie se specializací na technologii mléka a tuků nastoupila do korporátního podniku mlékárenského průmyslu, kde si vyzkoušela mnoho profesních funkcí, ale díky svému entuziasmu a manažerským schopnostem se vypracovala do řídící funkce. Z vlastní zkušenosti, že nejlepší věci na Zemi vymyslela sama příroda, se stalo její motto a s touto nosnou myšlenkou opustila fungující společnost a vydala se vstříc novým zážitkům. Její srdcovou záležitostí a hlavním pilířem činnosti se tak stal vývoj a technologie zpracování bovinního kolostra.

RNDr. Eliška Čechová, Ph.D.

Paní doktorka vystudovala obor analytická a environmentální chemie na Masarykově univerzitě v Brně, kde po ukončení doktorského studia pracovala. Zkušenosti získávala i na zahraničních stážích v Německu a Rakousku. Svůj výzkum zaměřila na toxické látky v životním prostředí a mateřském mléce a jejich vliv na lidské zdraví. Po opuštění vědeckého sektoru se věnuje vývoji nových doplňků stravy a kosmetiky, kde uplatňuje své předchozí zkušenosti, zejména při výběru složek produktů vysoké kvality. Svou práci publikuje v impaktovaných vědeckých časopisech a v užitných vzorech.

S paní doktorkou Čechovou jsme natočili tři zajímavá videa k produktové řadě Nutriessens.

Vzdělávejte se s Vědeckou radou ESSENS a získejte důležité informace o benefitech našich produktů. 

ESSENS Scientific Board

Video s RNDr. Petrem Ryšávkou o benefitech doplňku stravy ESSYNBIO Microbiome Caps.


Colostrum Probiotics

Colostrum

Aloe vera I

Aloe veraII

Vědecký den v Brně – RNDr. Petr Ryšávka

Vědecvký den v Brně – Pharm.Dr. Milan Krajíček

Nutriessens – RNDr. Eliška Čechová, Ph.D.
Lift UP

Chill Out

Essens New Collagen

Essens nakupujeme parfémykosmetiku, produkty pro krásu a zdraví  (Aloe vera, Colostrum, Probiotics, Essens Home Pharmacy) se slevou a vyděláváme!

Napište si o více informací, jak se zařadit mezi členy Klubu Essens.

button(4)

Nejlepší Collagen na trhu současnosti – ESSENS COLLAGEN

Nejlepší Collagen na trhu současnosti, 7000mg v jedné porci 💥💥💥 🔝🔝🔝

ÚŽASNÁ NOVINKA – DOPLNĚK STRAVY ESSENS COLLAGEN
Nejlepší Collagen na trhu současnosti - ESSENS COLLAGEN
Nejlepší Collagen na trhu současnosti – ESSENS COLLAGEN

ESSENS Vědecká rada připravila jedinečný produkt ESSENS Collagen s vysokým obsahem kolagenu 7 000 mg, díky čemuž se řadí mezi špičku na světovém trhu.

ESSENS Collagen je doplněk stravy z řady NUTRIESSENS ve formě lahodného ovocného gelu s příchutí maracuji a pomeranče.
Bezkonkurenční množství hydrolyzovaného živočišného a nativního rostlinného kolagenu ve spojení s extraktem Aceroly (vitamin C) a L-tryptofanem zajišťuje v organismu maximální využití. Gel je bez umělých barviv, lepku a laktózy, velmi nízký glykemický index umožňuje užívání doplňku stravy i diabetikům.
Kolagen je bílkovina tvořící základní stavební hmotu pojivových tkání v organismu. ESSENS Collagen je vyroben z hydrolyzovaného vepřového kolagenu typu I a III a rostlinného kolagenu typu II.
 
Vepřový kolagen je člověku, jako savci, strukturálně nejbližší, na rozdíl od často používaného rybího kolagenu. Kolagen živočišného původu je ve vodě špatně rozpustný a tělo by jej nedokázalo využít, proto se hydrolyzuje (rozkladná reakce působením vody) k zajištění maximální účinnosti v organismu.
Nejcennější složkou je NATIVNÍ (nezničený teplem, chemikáliemi ani enzymy při zpracování) nehydrolyzovaný rostlinný kolagen z akácie. Získávání kolagenu z rostliny je na světě zcela inovativní způsob, tento kolagen navíc neobsahuje žádné patogenní faktory a zachovává si svoji přirozenou strukturu.
 
Kolagen typu I zaujímá 90 % veškerého kolagenu v organismu, nachází se v kůži, šlachách, kostech a vazivu. Kolagen typu II se vyskytuje v buněčné hmotě chrupavek. Kolagen typu III se vyskytuje v měkkých tkáních, jako jsou např. hladké svaly, nervová vlákna, ale i v krvetvorné tkáně a epitely.
 
Acerola je keř nebo strom jehož plody jsou nejbohatším zdrojem vitaminu C, který je nepostradatelný pro tvorbu kolagenu v organismu.
 
L-tryptofan je aminokyselina nezbytná pro každou tělesnou buňku a podporuje tvorbu kolagenu.
 
Gelová forma doplňku stravy byla vybrána především kvůli maximální biologické dostupnosti v organismu. Důležitý aspekt pak hrála chuť, poněvadž čistý kolagen není příliš chutný, ale ve spojení s ovocným podílem se jeho chuť stává lahodnou.
 
Praktické balení s přesnou denní dávku 50 g umožňuje okamžitou spotřebu a díky uzavíratelnému víčku je možné dávku rozprostřít i do delšího časového úseku několika hodin.
Vyžádejte si informace, jak nakupovat levněji:
button(4).
 
Nejlepší Collagen na trhu současnosti - ESSENS COLLAGEN
Nejlepší Collagen na trhu současnosti – ESSENS COLLAGEN

ESSENS Collagen je vhodný:

– k prevenci glykace kolagenu (glykace je přirozený proces, kdy se cukr v krevním oběhu váže na bílkoviny a utváří škodlivé molekuly mající za následek stárnutí pleti)
odstranění již vzniklých glykovaných komplexů z těla
– při pravidelném užívání se kůži vrací elasticita a dochází k mladistvějšímu vzhledu
působí pozitivně na kvalitu vlasů a nehtů
WEEKLY PACK (7 x 50 g)

The Best Collagen on the Market, 7000mg in one dosage 💥💥💥🔝🔝🔝

Kup teď, nebo si vyžádej info jak se stát členem klubu. Mrkněte nejdříve, jaké výhody s členstvím získáváte.
Nejlepší Collagen na trhu současnosti - ESSENS COLLAGEN
Nejlepší Collagen na trhu současnosti – ESSENS COLLAGEN

Podívejte  see také na naše další produkty  ze řady Nutriess.

Nutriessen

Seznamte se s výhodami členství a nakupujte výhodně.

Požádejte si o informace. Stačí klik na obrázek s nápisem chci více info a vyplnit formulář. Na email Vám pak pošleme obratem podrobnosti. Chytří nakupují levněji. Seznamte se nejdříve s výhodami členství, napište si o info, jak se stát členem Klubu Essens.

Essens můžete nakupovat i za velkoobchodní cenu a vydělávat. Napište si o více info, jak se k nám přidat!

button(4)

Essens nakupujeme parfémykosmetiku, produkty pro krásu a zdraví  (Aloe vera, Colostrum, Probiotics, Essens Home Pharmacy) se slevou a vyděláváme!

👉Kup teď: www.essensworld.com/10001234,

nebo se registruj 👉: http://www.essenseurope.com/r-10001234/ – ID: 10001234

Seznamte se s výhodami členství ve firmě Essens a písněte si o více info – http://essensclub.cz/essens-czech/vyhody-clenstvi-essens/

Videa k produktům Essens můžete shlédnout na Zdraví a krása s produkty Essens na Facebooku

, nebo na Youtube.

Pokud se bojíte na internetu platit kartou, doporučujeme Revolut. Máme s Revolutkou dobré zkušenosti a je to zdarma. Však si to sami vyzkoušejte.

Essens můžete nakupovat i za velkoobchodní cenu a vydělávat. Napište si o více info, jak se k nám přidat!

Seznamte se s výhodami členství ve firmě Essens a písněte si o více info – http://essensclub.cz/essens-czech/vyhody-clenstvi-essens/

Essens nakupujeme parfémykosmetiku, produkty pro krásu a zdraví  (Aloe vera, Colostrum, Probiotics, Essens Home Pharmacy) se slevou a vyděláváme!

Videa k produktům Essens můžete shlédnout na Zdraví a krása s produkty Essens na Facebooku, nebo na Youtube.

Pokud se bojíte na internetu platit kartou, doporučujeme Revolut. Máme s Revolutkou dobré zkušenosti a je to zdarma. Však si to sami vyzkoušejte.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram