Nejlepší Collagen na trhu současnosti, 7000mg v jedné porci – Essens New Collagen

ESSENS COLLAGEN

Nejlepší Collagen na trhu současnosti, 7000mg v jedné porci 💥💥💥 🔝🔝🔝

ÚŽASNÁ NOVINKA – DOPLNĚK STRAVY ESSENS COLLAGEN

ESSENS Vědecká rada připravila jedinečný produkt ESSENS Collagen s vysokým obsahem kolagenu 7 000 mg, díky čemuž se řadí mezi špičku na světovém trhu.

ESSENS Collagen je doplněk stravy z řady NUTRIESSENS ve formě lahodného ovocného gelu s příchutí maracuji a pomeranče. Bezkonkurenční množství hydrolyzovaného živočišného a nativního rostlinného kolagenu ve spojení s extraktem Aceroly (vitamin C) a L-tryptofanem zajišťuje v organismu maximální využití. Gel je bez umělých barviv, lepku a laktózy, velmi nízký glykemický index umožňuje užívání doplňku stravy i diabetikům.
Kolagen je bílkovina tvořící základní stavební hmotu pojivových tkání v organismu. ESSENS Collagen je vyroben z hydrolyzovaného vepřového kolagenu typu I a III a rostlinného kolagenu typu II.
 
Vepřový kolagen je člověku, jako savci, strukturálně nejbližší, na rozdíl od často používaného rybího kolagenu. Kolagen živočišného původu je ve vodě špatně rozpustný a tělo by jej nedokázalo využít, proto se hydrolyzuje (rozkladná reakce působením vody) k zajištění maximální účinnosti v organismu.
Nejcennější složkou je NATIVNÍ (nezničený teplem, chemikáliemi ani enzymy při zpracování) nehydrolyzovaný rostlinný kolagen z akácie. Získávání kolagenu z rostliny je na světě zcela inovativní způsob, tento kolagen navíc neobsahuje žádné patogenní faktory a zachovává si svoji přirozenou strukturu.
 
Kolagen typu I zaujímá 90 % veškerého kolagenu v organismu, nachází se v kůži, šlachách, kostech a vazivu. Kolagen typu II se vyskytuje v buněčné hmotě chrupavek. Kolagen typu III se vyskytuje v měkkých tkáních, jako jsou např. hladké svaly, nervová vlákna, ale i v krvetvorné tkáně a epitely.
 
Acerola je keř nebo strom jehož plody jsou nejbohatším zdrojem vitaminu C, který je nepostradatelný pro tvorbu kolagenu v organismu.
 
L-tryptofan je aminokyselina nezbytná pro každou tělesnou buňku a podporuje tvorbu kolagenu.
 
Gelová forma doplňku stravy byla vybrána především kvůli maximální biologické dostupnosti v organismu. Důležitý aspekt pak hrála chuť, poněvadž čistý kolagen není příliš chutný, ale ve spojení s ovocným podílem se jeho chuť stává lahodnou.
 
Praktické balení s přesnou denní dávku 50 g umožňuje okamžitou spotřebu a díky uzavíratelnému víčku je možné dávku rozprostřít i do delšího časového úseku několika hodin.
Vyžádejte si informace, jak nakupovat levněji:
button(4).
 
ESSENS Collagen je vhodný:
k prevenci glykace kolagenu (glykace je přirozený proces, kdy se cukr v krevním oběhu váže na bílkoviny a utváří škodlivé molekuly mající za následek stárnutí pleti)
odstranění již vzniklých glykovaných komplexů z těla
při pravidelném užívání se kůži vrací elasticita a dochází k mladistvějšímu vzhledu
působí pozitivně na kvalitu vlasů a nehtů
WEEKLY PACK (7 x 50 g)

The Best Collagen on the Market, 7000mg in one dosage 💥💥💥🔝🔝🔝

Kup teď, nebo si vyžádej info jak se stát členem klubu. Mrkněte nejdříve, jaké výhody s členstvím získáváte.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podívejte  see také na naše další produkty  ze řady Nutriess.

Nutriessen

 

 

 

Seznamte se s výhodami členství a nakupujte výhodně.

Požádejte si o informace. Stačí klik na obrázek s nápisem chci více info a vyplnit formulář. Na email Vám pak pošleme obratem podrobnosti.

button(4).

Please like & share:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
PINTEREST
PINTEREST
LinkedIn
Instagram