Ryze přírodní vitamin C Essens

Vitamin C

Ryze přírodní vitamin C díky svým vlastnostem i technologii zpracování vysoce převyšuje obdobné produkty na trhu. Obsahuje přírodní sladidlo a standardizované rostlinné extrakty lékořice a jahody. Vitamin C plní v lidském těle mnoho důležitých funkcí, je nezbytný k životu a udržení tělesného zdraví.
Nedostatek vitaminu C se projevuje únavou, prodlouženou rekonvalescencí, hůře se hojícími ranami a sníženou odolností vůči infekcím. Důležitou roli hraje jeho funkce u tvorby kolagenu, a tím i krásné hladké pokožky mladistvého vzhledu. Velmi vysoké nároky na dostatek vitaminu C má organismus aktivních sportovců a kuřáků.

Běžný vitamin C, byť s vysokým obsahem vitaminu, má vlivem nejrůznějších překážek v trávicím traktu minimální přínos pro uživatele, protože se ho do organismu vstřebá pouze malé množství. ESSENS Vitamin C je mikronizovaný, což zaručuje rychlé vstřebávání v organismu i rychlejší účinek. Glycirhizin, extrakt z lékořice, potlačuje působení enzymů a zvyšuje účinnost a vstup vitaminu C do organismu. Pufrovaná podoba ESSENS Vitaminu C zaručuje ochranu zubů a sliznic trávicího ústrojí od jinak kyselého vitaminu.

Doplněk stravy byl vyvinut a je vyráběn pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění nejpřísnějších pravidel a norem EU. Veškeré komponenty jsou získávány výhradně z přírodních zdrojů. Nejsou použity suroviny připravené chemickou cestou ani konzervační látky, stabilizátory či barviva. Na samotnou výrobu jsou zásadně využívány jen složky nejvyšší možné a garantované kvality. ESSENS Vitamin C neobsahuje cukr, lepek ani laktózu, je zcela bezpečný a nenávykový.

button(4)

 
Hi-tech výroba – špičkové a revoluční technologické zpracování
Veškeré produkty ESSENS Home Pharmacy jsou zpracovávány nejmodernějšími a převratnými technologiemi, a těmi jsou mikronizace, inhibice enzymů a vícevrstvé potahování tablet.

Mikronizace rostlinných extraktů je způsob, kterým se u léčiv, přírodních látek, vitaminů a minerálních látek zvyšuje jejich biologická dostupnost. Jedná se o postupné zmenšování surovin na částice o velikosti několika mikrometrů. Výsledná látka tak díky svému většímu povrchu vytváří předpoklady pro zlepšené a zrychlené rozpouštění v organismu, a tím se dosahuje vyšší účinnosti doplňků stravy.
Inhibice enzymů je proces, díky kterému dochází ke zvýšenému vstřebávání aktivních látek obsažených v tabletách. U ESSENS Vitaminu C tuto funkci plní extrakt z lékořice.
Vícevrstvé potahování tablety je unikátní technologie, která se POPRVÉ NA SVĚTOVÉM TRHU OBJEVUJE U PRODUKTŮ ESSENS HOME PHARMACY.
Postupným nanesením několika vrstev s rozdílným obsahem aktivních látek je rozpouštění tablety optimálně načasováno, čímž dochází k převratným účinkům, kterých lze klasickými technikami dosáhnout jen velmi obtížně.

Doporučené dávkování: 1 – 2 tablety denně nechat volně rozpustit v ústech.

Požádejte si o více informací jak nakupovat tyto úžasné produkty za členskou cenu přímo od firmy Essens:
button(4)

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram