NOVINKA! LIMITOVANÁ EDICE ESSENS PERFUME 4 ELEMENTS 100 ml

LIMITOVANÁ EDICE ESSENS PERFUME 4 ELEMENTS 100 ml

Užijte si ohromující parfémy s 20% obsahem vonných esencí, kterým se staly inspirací čtyři základní elementy. 🔥Oheň, 💧voda, 🌱země a 🌬vzduch. Jedinečné parfémy limitované edice ve 100ml balení, vydané u příležitosti významné události ESSENS Kick OFF 2020 4 Elements, vás zaručeně ohromí.

A jak je zvykem, ESSENS nabízí vždy něco navíc!
Za každý prodaný parfém limitované edice 4 Elements věnujeme 50 centů společnosti The Ocean Cleanup, která zaštiťuje unikátní celosvětový projekt na vyčištění oceánů znečištěných miliony tun plastů.

ALE TO STÁLE NENÍ VŠE!
Na tento jedinečný a pro naši planetu prospěšný projekt The Ocean CleanUp může přispět každý z vás libovolnou částku dle svého uvážení. A co vy vložíte, my zdvojnásobíme!

Jak přispět?
Jednoduše vložte libovolnou částku v maximální výši hodnoty vaší objednávky v pátém kroku vašeho košíku v eshopu.

RED FIRE
Krásně hřejivá unisex vůně v sobě ukrývá smyslné kořeněné tóny orientu s jemně se prolínajícími ovocnými a kouřovými nuancemi podtrženými jemnou skořicí. Výsledkem je uhrančivá, a přesto elegantní vůně plná zápalu a vášně.
Hlava: bergamot, citron
Srdce: skořice, cist, pačule
Základ: vanilka, benzoe, pižmo, bob tonka

 

 

BLUE WATER
Výjimečná a rafinovaná unisex vůně ihned zaujme velmi jemnými citrusovými tóny. Ty se postupně propojují s něžnými květinami i nasládlým vetivérem a dávají tak vzniknout velmi harmonické osvěžující vůni dodávající pocit sebevědomí i jedinečnosti.
Hlava: citron, bergamot, grapefruit
Srdce: lilie, ylang ylang, bob tonka
Základ: dřevité tóny, vetivér, pižmo

 

 

GREEN EARTH
Ohromující zemitá vůně stojí na pevném základu dřevitých tónů, z nichž vystupují půvabné květy jasmínu. Rozehraná partie prolínajících se aromat přináší intenzivní unisex vůni plnou sebevědomí a odhodlání.
Hlava: kokos, kmín, hřebíček, jasmín
Srdce: jasmín, ylang ylang, tuberóza
Základ: jasmín, dřevité tóny, pižmo, benzoe

 

 

PURPLE AIR
Z počátku výrazné kořeněné vůni dominují nadrcené kuličky pepře lehce si pohrávající s kouřovými odstíny čerstvě řezaného dřeva. Výsledná unisex vůně má totožné vlastnosti s pofukujícím vánkem i poryvem větru. Je svobodná, něžná, tvrdohlavá a plná síly.
Hlava: pepř, hřebíček, bergamot, kmín
Srdce: jasmín
Základ: dřevité tóny, pižmo

 

 

ESSENS Perfume 4 Elements 100 ml
Cena pro členy Klubu ESSENS: 910 Kč / 30 bodů
Doporučená prodejní cena: 1 365 Kč

Provoňte si dny a přispějte spolu s námi na dobrou věc, protože téma znečištění životního prostředí aktuálně rezonuje celou společností.

Essens nakupujeme parfémykosmetiku, produkty pro krásu a zdraví  (Aloe vera, Colostrum, Probiotics, Essens Home Pharmacy) se slevou a vyděláváme!

button(4)

 

 

1 Comment

  • NOIR BY ESSENS-PARFÉMY 4 ELEMENTS | Essens Club Czech 1.2.2022

    […] se také na Parfémy 4 Elements a Essens Niche […]

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram