Nová séra a oční gely Colostrum+

NOVÁ SÉRA A OČNÍ GELY COLOSTRUM+

Dovoluji si Vám představit další zcela nové inovované produkty, a to Séra a Oční gely Colostrum+.

Inovovaná séra a gely omezující projevy stárnutí byly vyvinuty podle nové převratné receptury. Ta byla vytvořena na základě nejnovějších výzkumů a poznatků konzultovaných s externími partnery s dlouholetými zkušenostmi se specializací na vývoj a nové trendy v oblasti zdravotní kosmetiky.
Nové produkty jsou vhodné pro všechny typy pleti a všechny věkové skupiny, nejvyšší benefity však nabízí věkové skupině 30+.
Neobsahují parabeny a oproti původní receptuře byl navýšen obsah přírodní látky Colostrum, což vede k zesílení pozitivních účinků, mezi něž patří:
– vliv růstových faktorů – pozitivně působí na regeneraci buněk pokožky
– antibakteriální a protizánětlivé účinky lactoferrinu a laktoperoxidázy – zabraňují zánětlivým onemocněním a podráždění kůže
– pozitivní účinky fosfolipidů (tuků a organických kyselin), které umožňují zejména snazší průnik účinných látek svrchní vrstvou pokožky a následnou tvorbu lipidického filmu (tenká vrstva výrazně zpomalující odpařování vody z pokožky)
Oba výrobky dále obsahují kyselinu hyaluronovou, která je známá svými prospěšnými vlastnostmi, především zvyšováním obsahu vody v pleti, díky níž udržuje pokožku hebkou a hladkou. Ve složení nechybí ani makadamiový olej, který působí jako silný antioxidant a zabraňuje poškození buněčných membrán. Antioxidační vlastnosti má také čajovník čínský, jehož výtažky z listů jsou také součástí složení obou výrobků.

JEDNÁ SE O PŘÍRODNÍ KOSMETIKU.

Součástí balení jednotlivých produktů je také mnohojazyčný příbalový leták.

button(4)

colostrum-serum-gel-czOBLIČEJOVÉ SERUM 30 ml COLOSTRUM+ parfemované / neparfemované
Obličejové sérum obsahuje přírodní látku Colostrum a kyselinou hyaluronovou. Pokožka je po nanesení séra měkčí a získává přirozený vzhled. Pleťové sérum se nanáší na očištěnou pleť a opatrně se rozetře. Doporučujeme jej použít pod denní a noční krém, aby se znásobila účinnost boje proti vráskám. Následně je možné nanést i make-up.

OČNÍ GEL 30 ml COLOSTRUM+ parfemovaný / neparfemovaný
Oční gel obsahuje přírodní látku Colostrum a kyselinu hyaluronovou. Gel redukuje váčky pod očima, osvěžuje okolí očí. Velmi jemná konzistence gelu snadno proniká do pokožky. Malé množství gelu se nanáší pod oči a jemným poklepáváním aplikuje do pokožky. Používá se ráno i večer.

Dopřejte svému zevnějšku to nejlepší, dopřejte si nové a ještě lepší produkty Colostrum+.

Požádejte si o více informací jak nakupovat tyto úžasné produkty za členskou cenu přímo od firmy Essens:
button(4)

Seznamte se i s dalšími Essens produkty

Ostrava a okolí osobní odběr možný. Neváhejte mne kontaktovat.

1 Comment

  • Nová sada Essens kosmetiky Colostrum Plus | Essens Club Czech 5.4.2017

    […] Nová séra a oční gely Colostrum+ […]

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram