NOVÁ PRODUKTOVÁ ŘADA ESSENS SLOW LIVING

NOVÁ PRODUKTOVÁ ŘADA ESSENS SLOW LIVING

Představuje novinku, produktovou řadu ESSENS Slow Living, která vás zahřeje na duši a pomůže vychutnat si klid a kouzlo přítomného okamžiku. 

button(4)

Základní vizí ESSENS Slow Living bylo připravit takové produkty, které budou minimalizovat rušivé elementy z našeho hektického života a pomohou posílit rovnováhu a harmonii organismu. Věříme, že se nám to povedlo a že si prvních produkty, 100% přírodní esenciální oleje zamilujete.  

Esenciální oleje byly vytvořeny za účelem zklidnění a navození příjemné atmosféry za pomoci koncentrované síly rostlin a bylin. Ty jsme pečlivě vybrali tak, aby výsledný produkt přinesl ty největší benefity i široké spektrum použití. Oleje jsou ideální k relaxaci, masážím, do kosmetiky i do koupele. Významnou roli hrají při aromaterapii, která se právem řadí mezi jeden z druhů alternativní medicíny a doslova znamená “léčbu pomocí vůní”. Nebyly testovány na zvířatech, neobsahují parabeny a jsou zcela veganské. 

100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ OLEJE BEZ PŘIDANÝCH LÁTEK V 10 ML BALENÍ SLOUŽÍ KE ZLEPŠENÍ CELKOVÉHO STAVU TĚLA I DUŠE 

ESSENS OIL LAVENDER
Levandule má relaxační vlastnosti, podporuje klidný spánek a zmírňuje podrážděnou pokožku. Vhodný do aromalampy, rozprašovače nebo na polštář před spaním. Může být aplikovaný na kůži, vmasírovaný do chodidel nebo přidaný do pleťových nebo tělových krémů či šamponů. 

button(4)

ESSENS OIL THYME
Tymián je známý antioxidant, má očišťující účinky, vhodný při nachlazení. Podporuje celkovou pohodu organismu. Vhodný do aromalampy, rozprašovače i k inhalaci. Může být aplikovaný na kůži nebo vmasírovaný do chodidel či oblasti hrudníku pro uvolnění nachlazení a kašle.

ESSENS OIL LEMON
Citron dodává energii, zlepšuje náladu, imunitu a má všestranné využití. Vhodný do aromalampy, rozprašovačů, k inhalaci i do koupele. Možné použít i ve formě obkladů nebo vmasírování do chodidel i na spánky.

ESSENS OIL EUCALYPTUS
Eukalyptus přispívá k pročištění dýchacích cest, posiluje imunitní systém a podporuje svěží dech.  Vhodný do aromalampy, rozprašovačů i k inhalaci. Může být použitý k masáži podbřišku v období menses. Vhodný k provonění šaten i skříní. 

ESSENS OIL LEMONGRASS
Citronová tráva tonizuje a očišťuje, zbystřuje smysly a dodává dobrou náladu. Odpuzuje hmyz. Vhodný do aromalampy, k masáži celého těla nebo na chodidel. Osvěžuje svaly sportovců po námaze. Vhodný do rozprašovače k použití na oděv i tělo jako účinný repelent.  

ESSENS OIL ROSEMARY
Rozmarýn zmírňuje únavu, povzbuzuje a přispívá k lepší koncentraci. Vhodný do aromalampy, rozprašovačů i k masáži. Vmasírování do spánků zvyšuje koncentraci při studiu. Masáž pokožky hlavy podporuje hustotu vlasů.  

ESSENS OIL ORANGE
Pomeranč je antioxidant, povzbuzuje tělo i mysl a osvěžuje pokožku. Vhodný do aromalampy i rozprašovačů. Může být vmasírovaný do chodidel i na spánky. Kapka oleje promnutá v dlaních a vetřená do šíje dodává energii. Vhodný do pleťových nebo tělových krémů či sprchových gelů. 

ESSENS OIL PEPPERMINT
Máta peprná působí proti nespavosti a bolestem hlavy. Mobilizuje smysly, zklidňuje trávicí ústrojí a podporuje svěží dech. Vhodný do aromalampy, rozprašovačů i k inhalaci. Masáž šíje a plic uvolňuje pocity napětí. Dodává ochlazující efekt díky studeným obkladům nebo koupelím chodidel. 

Esenciální oleje nejsou primárně určeny k zevnímu užití, proto při aplikaci na kůži doporučujeme používat jen velmi malé množství (1 – 2 kapky) popř. zředění s jiným nosným olejem.  

Kup teď: http://essensworld.com/10001234

Essens můžete nakupovat i za velkoobchodní cenu a vydělávat. Napište si o více info, jak se k nám přidat!

button(4)

Videa k jednotlivým produktům a marketingu Essens najdete na mém YoutubeRegistrace do klubu Essens je zdarma, aktivujete se prvním nákupem dle vlastního výběru a patí se kartou. Pokud se bojíte na internetu platit kartou, doporučujeme Revolut. Máme s Revolutkou dobré zkušenosti a je to zdarma. Však si to sami vyzkoušejte.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram