Essens Anti-V MIX

Essens Anti-V Mix doporučuje VĚDĚCKÁ RADA ESSENS  Je racionální podávat kombinaci více doplňků stravy ESSENS, jejichž účinnost se vzájemně podporuje a násobí a každý z produktů zasahuje v organismu na určitém místě.  Obsah a doporučené dávkování:
  • ESSENS Monolaurin Premium – 60 kapslí  – 1 kapsle 2x denně (ráno a večer)
  • ESSENS Lactoferrin – 30 tablet – 1 tableta 3x denně (ráno, v poledne, večer)
  • ESSENS Clea’NS – 30 tablet – 1 tableta 1x denně (ráno)
  • ESSENS Flow’EN – 30 tablet – 2 tablety 1x denně (večer)
  • Doplňky stravy zapijte dostatečným množstvím tekutin.
Složení: ESSENS Monolaurin Premium: glyceryl laurát, lauryl sacharát, vitamin A (retinol acetát), plnivo (sorbitol), regulátor kyselosti (kyselina aminooctová, kyselina mléčná, mléčnan vápenatý), obal tobolky (hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo oxid titaničitý). ESSENS Lactoferrin: extrakt z plodu višně (Prunus cerasus L.), bramborový škrob, Lactoferrin GX85 (z bovinního mléka), stearan horečnatý (protispékavá látka), selen (seleničitan sodný pentahydrát), jodid draselný, jod, potah tablety: hydroxypropylmethylcelulóza, polyvinylpyrrolidon, polyvinylalkohol, talek, oxidy a hydroxidy železa). ESSENS Clea’NS: plnidlo (celulóza), extrakt kůry šácholanu lékařského, proteolytické enzymy, bramborový škrob, zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulosa), protispékavá látka (horečnaté soli mastných kyselin), extrakt plodů černého pepře, vitamin A. ESSENS Flow’EN: semeno jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum Seeds extract), Natrium-askorbát, plod pepřovníku černého (Piper nigrum fruit extract), stabilizátory (kukuřičný škrob, mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (stearan hořečnatý), stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulosa, mastek, PVP), barvivo (oxidy a hydroxidy železa).  Upozornění pro užívání: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám.  Výrobce: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno NEZAPOMÍNEJTE NA PREVENCI 
  • vyhněte se úzkému kontaktu s lidmi s akutním respiračním onemocněním
  • často si myjte, nejlépe dezinfikujte ruce přípravkem na bázi alkoholu
  • dodržujte „etiketu kašle“ – dostatečná vzdálenost od jiných osob, krýt ústa a nos
  • dodržujte karanténu osob podezřelých na onemocnění a již nemocných
  • podporujte obranyschopnost organismu a posilujte celkovou imunitu (střevo) a imunitu dýchacích cest
K ČEMU JE UŽÍVÁNÍ ESSENS ANTI-V MIX DOBRÉ? PRO VÍCE INFORMACÍ SE OBRAŤTE NA SVÉHO DISTRIBUTORA.
Kup teď: http://essensworld.com/10001234
Essens můžete nakupovat i za velkoobchodní cenu a vydělávat. Napište si o více info, jak se k nám přidat!
button(4)
Videa k jednotlivým produktům a marketingu Essens najdete na mém Youtube. Registrace do klubu Essens je zdarma, aktivujete se prvním nákupem dle vlastního výběru a patí se kartou. Pokud se bojíte na internetu platit kartou, doporučujeme Revolut. Máme s Revolutkou dobré zkušenosti a je to zdarma. Však si to sami vyzkoušejte.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram