Na jarní únavu s Essens Aloe a s Colostrem

BOJUJEME S JARNÍ ÚNAVOU

A máme tu jaro a snim i jarní únavu, kterou pociťuje nejeden z nás. Únava, nedostatek energie, slabost, jejichž příčinou jarní únavy je především dlouhodobý výdej živin, minerálních látek a vitamínů v zimním období, nedostatek slunečního záření, nízké venkovní teploty a tím pádem i zvýšený čas pobytu v místnostech.

Nevyhýbá se po zimě nikomu a každoročně se tento stav po zimě opakuje.

koncentratNaši předci s jarní únavou bojovali za pomoci bylinných čajů, jarní výhonky bylin byly také často součástí pokrmů.

Pamatuji si s dětství, kdy jsme s babičkou na bylinky chodily a sbírali postupně vše, jak příroda probouzela.

 

K očistě organismu sloužil také půst, který zcela radikálně změnil po zimním období složení stravy. Od Popeleční středy celých čtyřicet dnů bylo a dodnes je postních.

Dnešní doba plná stresu, smogu a nesprávného životního stylu a nekvalitní potravy nám energii rozhodně nepřidává. K dispozici máme sice velký výběr ovoce a zeleniny, avšak jejich obsah vitamínů je nižší a naši potřebu dostatečně pokrávají. Imunitní systém je oslaben a organismus tak musí velmi bojovat, aby zvládl ataky nejrůznějších virů a bakterií.

Abychom toto zrádné období bez újmy překonali, doporučujeme podpořit imunitní systém alespoň dvouměsíční kúrou našich zcela přírodních doplňků stravy, které jsou vhodné jak pro diabetiky tak pro celiatiky. Nejvhodnějšími kandidáty na podporu imunity jsou Colostrum ESSENS, Aloe Vera gel na pití a také Aloe Vera koncentrát, který je obohacený o bylinné extrakty ze smetanky lékařské, ostropestřce mariánského a kopřivy dvoudomé.

superpack-colostrum-1Všechny tyto produkty spadají také do naší dlouhodobé akcesuperpacků“, kdy platí že při nákupu 8 ks získáte 1 ks zcela zdarma. Při nákupu 14 ks získáte zdarma 2 ks a při nákupu 18 ks získáte zdarma hned 3 produkty. Podrobnosti k této dlouhodobé akci získáte na našich webových stránkách.

Všechny tyto produkty můžete koupit v našem Essens-Club Shopu, nebo si je můžete jako členové klubu objednat přímo u firmy Essens, kde nakupujete až s 40% slevou a můžete také využívat všech členských výhod a akcí. Klikem na registraci si vyžádáte informace o tom jak se stát člem klubu Essens.

 

 

Staňte se členem Essens ještě dnes a nakupujte levněji.
Registrace členství Essens

Všechny prezentace si můžete stáhnout ze stránek Essensworld a také se dostanete na přímý odkaz k registraci, kdy pak vyplníte ID sponsora: 10001234

 

No Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram