Jeďte s námi do Turecka

Jak v roce 2013, 2015, tak i v roce 2015 navštívila početná výprava členů Klubu ESSENS v rámci motivační akceJeďte s námi do Turecka“ břehy středozemního moře v zemi orientu, koření a Tisíce a jedné noci.

Na všechny zúčastněné tradičně čekal luxusní pětihvězdičkový hotel Royal Garden v přímořském letovisku Konakli ležící na turecké riviéře. Jedinečný program Ultra All Inclusive dopřával všem nadstandardní služby hotelu, mezi něž patřil nejen hotelový bazén, wellness programy, občerstvení v kteroukoliv denní dobu ve všech hotelových barech i restauracích, ale i možnost zúčastnit se nejrůznějších výletů po okolí. 

540423_10150821429603668_197786912_nStejně jako v předchozích letech proběhla zajímavá návštěva v kosmetické společnosti SELUZ, tentokrát okořeněna velmi poutavou přednáškou o jednotlivých vonných esencích, z nichž se dle přísných receptur zpracovávají i parfémy ESSENS. Nesměla chybět prohlídka krásného Istanbulu, největšího města Turecka, spojená s návštěvou nejznámějších mešit a pamětihodností.

Díky slunečnému počasí se i letošní zájezd vydařil a věříme, že si jej všichni členové Klubu užili plnými doušky.

 

 

 

TEssens-Turecko-2016aké letos bude vyhlášena motivační akce na Turecko 2016.

Kdo bude další?

Přidejte se k nám a využívejte všech výhod klubu Essens.

Požádejte si o více info ještě dnes.

button(4)

 

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram