Essens Colostrum

Essens produktová řada Colostrum

Essens produktová řada Colostrum

Přírodní produkt  Colostrum ESSENS byl jako prví z řady produktů s Colostrem, který představila firma Essens hned počátkem ledna roku 2012.

colostrum-essensColostrum je česky mlezivo a je to první mléko produkované savci pár hodin po porodu. Colostrum je ceněno pro svůj vysoký obsah imunitních složek. Tyto jsou ve světě plném mikroorganismů nezbytné k přežití. Mlezivo je nejbohatším zdrojem imunoglobulinů (protilátek) a růstových faktorů.Colostrum je dále bohaté na celou řadu prospěšných látekstimulujících činnost imunitního systému. Colostrum je zajímavé i z výživového hlediska. Jde o potravinu s komplexním výživovým profilem, která obsahuje ideální složení bílkovin, tuků, cukrů, vitaminů, minerálů a enzymů. Tento zázrak proti stárnutí je nejvíce prozkoumány a možná nejstarší super potrava v lidské historii. Prosím, podělte se tento příspěvek, každý si zaslouží vědět o tom.

Colostrum ESSENS je od jediného certifikovaného českého výrobce, vyrobené na čistě přírodní bázi, z těch nejkvalitnějších českých surovin a pod farmaceutickým dohledem.

colostrum-losmetikaV průběhu měsíce dubna 2012 spatřila světlo světa tělová kosmetika s colostrem a pleťová kosmetika Colostrum+. Využití colostra v kosmetickém průmyslu nemá dlouhou historii, ale i za poměrně krátkou dobu si získává stále širší okruh zastánců a propagátorů. Přídavek colostra pomáhá hydratovat a regenerovat buňky pokožky, zpomalovat její stárnutí, chrání svrchní část pokožky před celodenním působením nepříznivých vnějších vlivů a v neposlední řadě napomáhá k odstraňování kožních defektů. Účinek kosmetických přípravků obsahujících colostrum lze účinně podpořit současným užíváním colostra ve formě potravinového doplňku. Tato možnost kombinace pouze podtrhuje celistvost účinků colostra na lidský organismus a jeho pozitivní vliv.

Essens Jogurt a YogurtmakerNa konci roku 2013 se produktová řada Colostrum rozrostla o ESSENS Colostrum Probiotics a Yogurt Maker ESSENS.

Doplněk stravy ESSENS Colostrum Probiotics obsahuje čtyři vybrané probiotické kultury – kmeny mikroorganismů s příznivými účinky, prebiotikum inulin a colostrum, které je zdrojem účinných protilátek. Výrobek je určen pro individuální přípravu „živých“ domácích jogurtů vysoké kvality.

Jogurt vytvořený z pro/prebiotické směsi ESSENS představuje takzvanou „funkční potravinu“. Tj. potravinu vyrobenou z přirozeně se vyskytujících složek, které mají vedle výživné hodnoty i příznivý účinek na zdraví konzumenta.

Yogurt maker ESSENS se vyznačuje mimořádně snadnou obsluhou bez nutnosti jakéhokoli nastavování, ovládání nebo dohledu. Ohřev obstarává samoregulační inteligentní topné těleso PTC zaručující nejvyšší možnou bezpečnost a současně úsporný provoz. Jogurtovač je vyroben dle norem Evropské Unie, všechny použité materiály jsou stabilní a jogurtovací nádoba je zhotovena z vysoce kvalitní nerezové oceli určené pro potravinářské účely.

Chytří nakupují u Essens jako členové klubu levněji. Šetří čas a peníze.

Požádejte si o více info. Členství v klubu je ZDARMA.

button(4)

Více informací o Colostru (PDF)

Certifikáty Colostrum (PDF)

Certifikáty GMP a HACCP (PDF)

Staňte se členy klubu Essens ještě dnes a nakupujte levněji:

Staňte se členem Essens ještě dnes a nakupujte levněji.

Novinka – COLOSTRUM ESSENS + VITAMIN D a COLOSTRUM ESSENS + KURKUMIN

3 Comments

  • Zcela nové Denní a Noční krémy Colostrum+ | Essens Club Czech 7.5.2016 Odpovědět

    […] Seznamte se i s dalšími produkty z produktové řady Colostrum. […]

  • Aloe vera gel | Essens Club Czech 20.5.2019 Odpovědět

    […] Produktová řada  Essens Colostrum […]

  • Essens zdraví | | Essens Club Czech 7.1.2020 Odpovědět

    […] první z těchto produktů uvedla firma Essens Czech na trh Colostrum. Colostrum ESSENS – první produkt z oblasti doplňků stravy Essens. Colostrum […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram