Essens Aloe vera Dental Care

NOVINKA – ESSENS ALOE VERA DENTAL CARE

Udržte si krásný zdravý úsměv díky novým produktům dentální péče od ESSENS.

Zatím znáte naši úžasnou Essens Toothpaste – zubní pastu. Nyní však představujeme kompletní set dentální hygieny. Produkty můžete samozřejmě zakoupit i samostatně – zubní pasta, kartáčky na zuby a ústní voda Essens – Aloe vera Mounthwash.
Představujeme novinky – kartáčky na zuby a ústní vodu.

ESSENS Aloe Vera Mouthwash
Jemná ústní voda s aloe vera a přírodním sladidlem ze stévie je ideální k doplnění péče o dutinu ústní, a to zejména ve chvílích, kdy je problematické vyčistit si po jídle chrup kartáčkem a zubní pastou.
Má protizánětlivé a zvlhčující vlastnosti, chrání dutinu ústní před suchostí. Má mírný analgetický účinek, podporuje správnou funkci ústní mikroflóry, působí preventivně proti kazivosti zubů a proti zápachu z úst.

Požádejte si o více informací jak nakupovat tyto úžasné produkty za členskou cenu přímo od firmy Essens

button(4)

Ústní voda obsahuje vhodnou kombinaci pečlivě vybraných přírodních složek:
Aloe Vera Barbadensis Miller pochází z organických plantáží v Mexiku a její extrakt použitý i v ústní vodě je velmi ceněn pro své silné antibakteriální a protizánětlivé účinky. Obsahuje směs vitaminů, minerálů, anorganických látek a organických sloučenin. Aktivní složky extraktu pomáhají snižovat rozmnožování bakterií.
Extrakt zázvoru lékařského zmírňuje zánětlivé procesy, jeho antibakteriální a antivirové účinky mají pozitivní efekt při periodontálních onemocnění.
Extrakt fenyklu obecného vykazuje antimikrobiální aktivitu proti řadě bakterií, hub a kvasinek. Je známý i tím, že osvěžuje dech.
Mentol z máty peprné působí lokálně antisepticky, má místní znecitlivující účinky a tlumí bolest. Přináší úlevu u zánětlivých onemocnění, při bolestech zubů a dásní, současně i zpříjemňuje a čistí dech.

button(4)

 

 

ESSENS Toothbrush
Kartáčky na zuby s vynikajícím čistícím výkonem šetrným k dásním. Díky malé hlavě kartáčku hustě osazené čistícími vlákny s rovným zástřihem je zaručený perfektní dosah do všech partií chrupu. Zaoblené prohnuté držadlo umožňuje pohodlné uchopení.

Kartáčky na zuby jsou dostupné ve dvou variantách s rozdílnými čistícími vlákny:
Ultra soft – speciální vlákna obsahují antibakteriální aditiva, která zabraňují množení bakterií a dalších mikroorganismů a zaručují tak hygienickou nezávadnost kartáčku.
Extra soft – speciální polyamidová vlákna hexagonal se šestihranným profilem zaručují účinnější čištění, větší hustotu a delší životnost kartáčku

button(4)

 

DOPORUČUJEME:
Produkty ústní hygieny můžete zakoupit ve stylové dárkové kazetě ESSENS ALOE VERA DENTAL CARE SET, která obsahuje:
–     1x ESSENS Aloe Vera Toothpaste
–     1x ESSENS Aloe Vera Mouthwash
–     2x ESSENS Toothbrush

Přejeme oslnivý zdravý úsměv.

Požádejte si o více informací jak nakupovat tyto úžasné produkty za členskou cenu přímo od firmy Essens

button(4)

 

 

 

Okolí Ostrava a okolí je osobní odběr možný. Koupit pak můžete v našem Essens-shopu.

1 Comment

  • Essens zdraví | | Essens Club Czech 7.1.2020

    […] pilotní produkt Essens produktové řady Aloe Vera – Aloe Acai, Aloe Soft spray, Aloe dentální hygiena, Aloe šampony, Aloe holící […]

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram