Slevová Essens akce pokračuje

SLEVOVÁ AKCE ESSENS POKRAČUJE.

akce pokračujeHned ráno mne potěšila firemní zpráva: „Rozhodli jsme se, že pro vás prodloužíme naši slevovou akci, abychom mohli za neuvěřitelně nízké ceny provonět celou republiku.“

S touto akcí přivítáme léto naplno! Nečekala jsem, již mám objednáno.
V nabídce naleznete tyto produkty:

Parfémy ESSENS 50 ml se slevou 30 %
Sprchové gely ESSENS 200 ml se slevou 50 %
Tělové balzámy ESSENS 200 ml se slevou 50 %

Aktuální vůně parfémů, gelů i balzámů, kterých se nabídka Essens týká, najdete v e-shopu na stránkách firmy Essens..Tato super akce se týká všech členů Essens, tedy i těch, kteří se k nám v tomto měsíci přidají. Neváhejte a zaujala-li Vás naše nabídka, požádejte si o více informaci ke členství v klubu Essens.

button(4)

 

Náš tip: Chcete, aby vaše milovaná vůně vydržela vonět co nejdéle? Jednoduše ji zafixujte použitím více výrobků stejné vůně – sprchového gelu, tělového balzámu i parfému. Ten působí nejlépe tam, kde je pokožka nejvíce prokrvená. V malém množství se proto nanáší za uši, na zápěstí, loketní jamku, ale i na kotníky.

Nevíte si rady, která vůně je pro vás či vaše blízké ta pravá? Odpověď najdete v našem katalogu parfémů, kde jsou jednotlivé vůně podrobně popsány.
Nejlepší způsob, jak vůně otestovat, je bezpochyby naše Startovací sada, kterou si každý člen může zakoupit v libovolném množství za pouhých 575 Kč.
Sada obsahuje kromě elegantního koženkového pouzdra také 60 ks vzorků parfémů standardní edice, poznámkový blok, propisovací tužku, katalog parfémů a aktuální ceník. V našem e-schopu firmy Essens ji najdete v reklamních předmětech.

Užijte si léto s parfémy ESSENS!

Ostrava a okolí, osobní odběr produktů Essens možný. Máte-li zájem o aktivní spolupráci, budu Vám ráda nápomocna, poradím, pomohu. Stačí mne kontaktovat a domluvíme se na setkání.

1 Comment

  • iva Watzliková 2.6.2015 Odpovědět

    Prosím máte vuni w107? Měla by zájem.Prosím cena?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram