Jarní a letní vůně Essens

Levné Essens parfémy na období jaro a léto

Probuďte svoje smysly Essens vůní. Vůně ovlivňují naše emoce, vyvolávají vzpomínky. Čichové vzpomínky jsou dokonce intenzivnější, než zrakové. Vůně působí na naše smysly i náladu, ovlivňují naše emoce, dokáží povzbudit a dokonce pomáhají proti depresím. Záleží na esencích, které parfémy obsahují. Vůní a esencí z výtažků z různých rostlin se využívá i v léčebné a relaxační aromaterapii. Každá vůně je jedinečná a může podtrhnout Vaši osobnost.

Jaení Essens parfémyGrapefruit – energie

GrapefruitCitrus Grandis je přírodní hybrid pomeranče a citronu. Symbolizuje čistotu a nevinnost, má účinný vliv na lymfu. Grapefruit má významné vlastnosti, které se v přírodní medicíně s úspěchem využívají zejména pro jeho antibiotické vlastnosti, jako pomocníka k urychlení rekonvalescence, posílení krevního oběhu, pročištění organismu a celkovou stimulaci organismu. Působí proti únavě, posiluje koncentraci a vůli. Používá se proti stresu a strachu. Povzbuzuje lymfatický systém, dezinfikuje a prokrvuje. Pro svou charakteristickou svěží lehkou vůní připomínající citrón se rovněž využívá v parfumerii a při aromaterapii. Tato vůně vám zlepší náladu, pohladí Vás na duši a tělo nabije energií.

Vůně grapefruitu se závanem nečekané exotiky,vás přenese do dálek, kde šumí moře a čas plyne jakoby pomaleji. K jarním i letním vůním můžeme přiřadit i další druhy cistrusů – pomeranč, citrón či mandarinku. Tyto neobyčejné energizující esence jsou obsaženy i v našich parfémech. Kandidátů Essens parfémů hlásících se o vaši přízeň s vůni grapefruitu je spousta, za zmínku jistě stojí dámské parfémy w105, w108, w110, či pánské parfémy m002, m006, m008. Stačí si jen přivonět a vybrat!

Mandarinka – zmínili jsme se i o mandarince, tak tedy mandarinka je nejjemnější z citrusového rodu. Voní citrusově a zároveň nasládle. Najdete ji spolu s bergamotem v hlavě nejednoho parfému. Z pánských Essens vůní v m001, m003, m005 a také ji má sprchový gel pánský m001 a sprchový gel pánský m003. V dámské vůni je pak u parfému dámského v w108, w117, w118.

Pomeranč – silice z pomerančové kůry. Nezbytná složka mnoha citrusových a ovocných parfémů.
m003, m008,
w101, w108, w115, w117, Colostrum krém proti celulitidě

Citrón – součást citrusových či citrusy šmrncnutých vůní. Aroma citrónu jistě netřeba představovat.
m001, m003, m005, m006, m007,
w102, w104, w106, w121,

button(4)

fry-langBergamot – sluneční nálada

Jeho svěží příchuť má na svědomí právě bergamotová silice. Využívá se při výrobě parfémů a v aromaterapii. Přibližně polovina dámských parfémů obsahuje bergamot. sladce natrpklá vůně je tou správnou volbou pro nevšední ženu s ďáblem v těle, toužícím po zážitku hedvábného pohlazení. Vůni bergamotu koupíte i samostatně, má totiž své místo v aromaterapii. Bergamotovník je citrus, který roste výhradně v Kalábrii (v Itálii) a jeho plody nejsou k jídlu. Bergamot se často dává do citrusových vůní, ale najdete ho i v mnoha jiných parfémech, jeho svěžest totiž není tak pronikavě citrusová jako třeba u citrónu nebo pomeranče. Má proto své místo i v květinových parfémech, většinou v hlavě.

Nechte se ovanout jarním svěžím vánkem bergamotu,nechte se jim odít a prohřát celou vaši osobnost do radosti. Probudí ve Vás dobrou náladu a naladí na správnou notu. Tento strom má charakteristickou vůni, aromatické esence získává z jeho kůry – má jemnou, sladce natrpklou vůni. V dnešní době se bergamot pěstuje téměř výhradně v italské Kalábrii a stal se jejím symbolem.

Vyzkoušejte sladké pokušení se jménem bergamot v dámských parfémech w001, w003, w108, w115, w117, w120, w121 a pánských parfémech m001, m003, m004, m006, m007, m010, m011, m012,

button(4)

 

essens-jaroPelargónie – jistota

Pelargónie je keř, který dorůstá výšky jednoho metru. Pochází z jižní Afriky a na světě jich existuje přes dvě stě druhů. Vůně pelargónie patří zcela neodmyslitelně k jaru a létu. Nabízí nám pocit jistoty, duševního míru, spontánnost a potěšení z maličkostí. Tato vůně dokáže uvolnit, zklidnit i naladit a vnést do nás jarní či letní pohodu. Vůně pelargónie se vyznačuje sladce ostrým aroma, které léčí duši, ale je vhodné i při kožních problémech. Neváhejte a využijte skvělé společnosti pelargónie například v pánském parfému m007.

Jasmín – neposkvrněnost

Unikátní vůně jasmínu, další bílá omamná vůně, kterou jistě znáte, navozuje pocity štěstí a pohody provázející Vás na každém kroku. Povzbuďte své smysly. Tento keř má okouzlující hedvábné bílé květy s delikátní vůní a odhaluje svou krásu až za soumraku. Jasmínová vůně je poměrně výrazná a jásavá, když ji přidáte do nenápadnější vůně, zvýrazní ji. Nebo naopak, k jasmínu se přidávají další složky, aby ho trochu přidržely u země. Jasmín najdete v mnoha květinových i jiných parfémech. Náruč jasmínu vás obejme a nepustí, náruč tak něžná a milá, připomínající útočiště a lásku vřelé osoby. Náruč čekající právě na Vás. To vše v sobě skrývají pánské Essens parfémy m001, m003, m011, nebo Essens dámské parfémy w101, w103, w104, w106, w108, w109, w110, w112, w115, w116, w117, w119, w121
,
Jaro i léto v nás propojují intimní touhu se silou. Navozují chuť vyzkoušet něco nevšedního a vzrušujícího. Když se řekne „jaro a léto“ – co se Vám vybaví? Dovolená, teplo, nový život, energie, láska a mnoho dalšího. A co vůně? Letní vůně? Jarní? Vůně jasmínu, fialky, bergamotu, citrusů…? To záleží jen na Vaší představivosti, náladě a přání!

Levné parfémy ESSENS – nakupujte parfémy levně –Zařaďte se mezi členy Essens.

Nakupujte Essens produkty chytře. Zařaďte se mezi členy Essens a nakupujte za velkoobchodní ceny. Stačí vyplnit tento formulář s Vašimi kontaktními údaji. Pošleme Vám podrobnosti k registraci členství. Budete-li mít zájem o spolupráci a podnikání s Essens, budeme vám oporou.

button(4)

 

 

Všechny prezentace jsou ke stažení na oficiální stránce firmy ESSENSWORLD.

Registrace do klubu ESSENS je ZDARMA.

Šárka Ksandrová, nezávislý distributor Essens, ID: 10001234

EnglishČeskyDeutschSlovenskyMagyarRomânSrbijaΕλλάδαΚύπροςSlovenskiItalianovlajka-ru

essensworld_katalogy2

 

 

 

 

 

 

 

 

Požádejte si o více informací -Klik na obrázek REGISTRACE.

Staňte se členem Essens ještě dnes a nakupujte levněji.
Registrace členství Essens

No Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram