Brufen nebo boswellia?

Aloe vera Boswellia…

Znáte ty růžové tabletky Brufen? Dnes jej lidi berou na ledacos, Brufenem zahání bolesti a neskutečně při tom huntují svůj žaludek. Přitom  2 tablety Aloe boswellia mají sílu jednoho brufenu. Co vy na to?.

V čem je jeho přednost tohoto produktu zní mnohdy otázka. Mluvíme o Aloe vera Boswellia, produktu firmy Essens. Je to vedle Aloe vera úžasná látka Boswellia – speciální extrakt z boswellie, mající na klouby až zázračné účinky…

Pamatuji na bolesti kloubů u prarodičů. Mí rodiče začali tímto trpět ještě dříve a ani já se tomu nevyhla. Klouby bolely při základních pohybech, Obzvláště kolena, usedání, schody, nesnesla jsem na ně žádnou zátěž a v noci mne trápily bolesti. Naše pohybové ústrojí je poměrně dosti zatěžováno, kloubní aparát trpí a dochází k jeho opotřebení. Toužíte své klouby opět nastartovat a ubíráte se k chemickým prostředkům, a preparátům za neskutečné peníze.

Postupné poškozování chrupavek a dalších částí kloubů je poměrně nepříjemné a je nutné se mu vyhnout. Takto trpívají lidé s revmatismem, záněten kloubů. Příčinou nemusí být nutně jejich přetěžování, můžeto být porucha imunity, infekce, ale i špatné stravovací návyky, překyselený organismus a stres. Tělo vysílá signály. Ejhle bolest – říká nám, něco se děje.Raději budu těmto signálům těla naslouchat a nemocem předcházet, než se dostat do stádia nemocí chronických, k deformacím kloubů a jeho nevratnným změnám.

Ach, bolesti! Nelze si tohoto nevšímat. Prvotními příznaky jsou ztuhlé, oteklé a bolestivé klouby.Řešením není vzít si něco od bolesti, ale odstranit příčinu! Setrvat ve stavu nepozornosti k těmto signálům ne zřídka vede k postupnému poškození chrupavky kloubu, k vnější deformaci a k dalším prohlubujícím se zhoršením.

Toto už není problém pouze starší generace, ale i mnoha mladších lidí. Hovoří se, že statistiky uvádějí, že nějakou formou postižení kloubů trpí polovina současné populace. Medicína jde pravda ku předu, vývoj endoprotéz je závratný, ale není třeba se dobrovolně dopracovávat k těmto nemocem.

Trápí i Vás bolesti kloubů? Určitě není od věci zaměřit se na změnu životního stylu, změnit stravování a vyzkoušet ryze přírodní přípravky, které jsou schopny bez větších problémů také efektivně pomoci. Skvělým pomocníkem může být v tomto ohledu boswellie. Tato zázračná rostlina řeší především problémy a artritidou anebo osteoporózou. Ranní ztuhlost kloubů tak během několika dní pomalu zmizí. Zmenší se i všeobecné bolesti kloubů. Boswellie pomáhá proti chronickým problémům s kloubním aparátem.

Zmiňovala jsem se o překyselení organismu. Právě v tomto případě je vhodná změna stravovacích návyků a Aloe k odkyselení organismu a k jeho  detoxikaci je na místě. V Essens máme ještě jeden úžasný produkt k detoxikaci a posílení jater. Je to produkt Aloe koncentrát, kde je navíc extrakt z ostropeřce mariánského, kořene pampelišky a kopřivy, Co se kloubů týče doporučujeme Essens Aloe vera Boswellia. Tento produkt díky extraktu z boswellie podporuje udržení normálního stavu kloubů a nejen na ně,má téměř zázračné účinky.

Tuto látku jistě znáte, česky to je totiž kadidlovník pilovitý, strom rostoucí v Indii, severní Africe a na Středním východě. Pro výrobu extraktu se používá kůra stromu a jeho pryskyřice.  K výrobě extraktu se používá kůra stromu a jeho pryskyřice. Extrakt se z něj nezískává nijak složitou cestou. Stačí pouze získat kůru stromů a především pryskyřici, které se právě v kůře nachází.

Boswellie není žádným úplně převratným ryze novým objevem, jelikož její použití se řešilo již v ajurvédské staré medicíně. Používá se tedy již po tisíce let. Vy jistě znáte jeho vonnou formu – kadidlo. Vědecky se zkoumá účinek hlavně na léčbu artritidy. Destilaci se z pryskyřice získává cenný kadidlovníkový olej používaný v aromoterapii. V arabské medicíně je známé jeho používání jako hojivý prostředek a kyselina boswellová se již tisíce let používá v arabské medicíně pro své hojivé účinky.

Protizánětlivé účinky extraktu jsou srovnatelné se synteticky vyráběnými léky, což potvrzuje mnoho klinických studií. Hlavní složkou extraktu jsou boswellové kyseliny, které blahodárně působí na osteoartritické projevy, zmenšují bolesti kloubů a jejich ranní ztuhlost.

Blahodárné působení boswellových kyselin se ovšem neomezuje pouze na klouby, působí příznivě u všech chronických zánětlivých onemocněních. Mají totiž tlumivý účinek na aktivitu interleukinů a leukotrienů, což jsou látky, které podporují a udržují zánětlivé procesy v kterémkoliv tělesném orgánu. Tyto látky umí držet ložisko zánětu v jednom jediném místě anebo orgánu, což je maximálně žádoucí. Zánět se tak nebude šířit do okolí a páchat ještě větší škody, než by tomu bylo jinak.

Boswellové kyseliny jsou svým účinkem srovnatelné s kyselinou acetylsalicylovou (aspirin), ovšem s tím rozdílem, že nedráždí a nepoškozují žaludek a střeva a neředí krev.
Kromě léčby kloubních problémů se extrakt z boswellie používá při léčbě astmatu a zánětlivých onemocnění střev, např. Crohnovy choroby.

 

aloe-kapsle-boswelliaNáš produkt Aloe vera + Boswellia je vyráběn pod farmaceutickým dohledem a obsahuje 60 kapslí. Jedná se o doplněk stravy Aloe vera Essens + Boswellia obsahující extrakt z rostliny Aloe vera Barbadensis Miller a extrakt rostliny Boswellia. Obsahuje rovněž  bohatou směs vitamínů, minerálů, aminokyselin a enzymů.

 

Hmotnost obsahu: 24,3 g ± 5 % (60 kapslí)

 

Aktivní látky v 1 kapsli, – Aloe vera prášek 200:1 250mg a Extrakt Boswellia serrata 85% 150mg

Dávkování: 2 tobolky denně (zapít dostatečným množstvím tekutiny).

Ke zvýšení úřinků Aloe vera + Boswellia 60 tablet nabízí firma Essens  Aloe vera 99,5% gel drink – vitamin C.

Vedle účinků Aloe vera Vitamín C stimuluje nápravné pochody, má protizánětlivý účinek, chrání před poškozením organismu civilizačními vlivy.

Ke zvýšené detoxikaci pak můžete zvolit Aloe vera koncentrát s výtažky z bylin 100ml

Všechny produkty Essens lze po bezplatné registraci nakupovat se slevou přímo od společnosti Essens.

Požádejte si o více informací jak nakupovat tyto úžasné produktyza členskou cenu přímo od firmy Essens:

button(4)

 

 

 

 

 

 

 

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram