Jak vybrat ten pravý parfém

Znáte kouzlo dlouhotrvající vůně?

Je pár jednoduchých triků k dosažení maximálního efektu. Parfém působí nejlépe tam, kde je pokožka nejprokrvenější. V malém množství se proto nanáší za uši, na zápěstí, loketní jamku, ale i na kotníky. Je dobré nechat vůni pokožkou nejdříve vstřebat a teprve poté se obléci. Pro intenzivnejší dojem je možné parfém nanést na čerstve umyté vlasy, kde velice dobre drží. Naopak pro nižší intenzitu postačí vstoupit do vonného obláčku, vytvořeného stříknutím parfému před sebe. Ke zvýšení intenzity parfému je vhodné použít rovněž sprchový gel a balzám ve stejné vůni.

Nesmíme zapomenout, že výsledná vůně je naší vizitkou, ovlivňuje chování nás i okolí a má také vliv při navazování nových vztahů.

Pyramida vůní - EssensJak si vybrat ten pravý?

Nejdůležitejší roli hraje osobní názor. Každý má přece jiný vkus, jiný cit. Díky typu pokožky, způsobu výživy i životním zvyklostem má každý človek také svou osobní vůni.
Ideálním řešením k dokonalému výběru toho správného parfému je využití vzorku vůní. Vonné složky se uvolnují postupně několik hodin, a tak je možné jednotlivé vůně otestovat v klidu a vybrat si ten nejlepší, vytvořený právě pro vás.
Je jisté, že každá situace si vyžaduje jiný typ vůne, jinou intenzitu. Do školy či zaměstnání volíme vůne lehčí, které okolí nedráždí, naopak na večerní akce
se nabízí zvolit parfém težší a odzbrojující.

Podívejte se také naí typy vůní a k nim přiřazené Essens parfémy.

Není důvod utrácet velké peníze za značky, když se vůně nedá patentovat a můžete získat parfémy vysoké kvality za nízkou cenu.

Je to jednoduché, stačí se zařadit mezi členy klubu Essens. Essens je kvalita, Essens je životní styl!!!

S Essens získáváte senza produkty a a možnost čerpat různé akce. Líbí? Vyžádejte si tedy informace ke členství v klubu Essens. Nakupujete kolik chcete a kdy chcete a členství v klubu je zdarma.

button(4)

 

Členění Essens parfémů dle typu vůní

 

ESSENS nás překvapuje vysokou kvalitou. Parfémy ESSENS obsahují 20 % vonných esencí, díky nimž patří na trhu mezi ty nejkvalitnější. Parfémy jsou naplněny v kvalitních italských flakóncích. Essens parfémy, to jsou kvalitní parfémy za nízkou cenu, parfémy dostupné vskutku pro každého.

Ostrava a okolí – osobní odběr možný. Stačí mne kontaktovat.

S Essens získáváte senza produkty a a možnost čerpat různé akce. Líbí? Vyžádejte si tedy informace ke členství v klubu Essens. Nakupujete kolik chcete a kdy chcete a členství v klubu je zdarma.

button(4)

 

 

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře:
Staňte se členem Essens ještě dnes a nakupujte levněji.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram