Kick of Tour a Essens Picnic

14. ledna 2017 proběhl v Brně pro členy Klubu ESSENS z České i Slovenské republiky velmi úspěšný a zajímavými informacemi nabitý seminář Kick OFF Tour 2017.

Přítomní členové Klubu si u prezentace pana Uliho Waltera, obchodního konzultanta ESSENS, osvojili mnoho užitečných prodejních dovedností, seznámili se s novým výhodným produktem Bestseller Set i se všemi úžasnými výhodami, které tento produkt přináší.

Plné pozitivních emocí pak bylo vystoupení pana Michala Kováře, zakladatele, majitele a CEO společnosti ESSENS, který vyhlásil unikátní motivační program – limitovanou edici vozů BMW pro členy Klubu už od 25% pozice. Současně uvedl jedinečnou novinku – 100% Garanci vrácení peněz!

Seminářem, zakončeným návštěvou brněnské pobočky, se linula pohodová a veselá atmosféra a za to patří všem přítomným naše velké díky. Už nyní se těšíme na další příjemná setkání!
Na další exkluzivní akci ESSENS PICNIC 2017, které se uskuteční 22. dubna 2017 v prostorách centrály ESSENS EUROPE.

A na co se můžete těšit?
Se zástupci společnosti SELUZ proběhne provoněný workshop k novým parfémům, budou předány luxusní automobily BMW, čeká vás prohlídka prostor centrály ESSENS, oblíbený fotokoutek, občerstvení a bohatý doprovodný program plný vzrušujících překvapení.právě zahájena!

Seznamte se s výhodami členství Klubu Essens a jakúžasné produkty za členskou cenu přímo od firmy Essens.

button(4)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram