ESSENS TOOTHPASTE WITH CHARCOAL + B12 100 ml

ESSENS TOOTHPASTE WITH CHARCOAL + B12

Zubní pastu s aktivním uhlím, vitaminem B12 s obsahem aloe vera a bez fluoru si prostě zamilujete. Je neskutečně úžasná!

A jaké jsou její benefity?

 • Zubní pasta byla vyvinuta a je vyráběna pod farmaceutickým dohledem.
 • Při pravidelném užívání pomáhá bělení zubu, odstraňuje zubní plak, omezuje tvorbu zubního kazu, poskytuje svěží dech a pomáhá snižovat množství bakterií v dutině ústní.
 • Aktivní uhlí má pórovitou strukturu a jeho velký vnitřní povrch zajišťuje výborné absorpční schopnosti. Účinně tak na sebe váže nečistoty, díky čemuž je podporováno bělení zubů. Zároveň pomáhá odstraňovat toxiny a bakterie z dutiny ústní.
 • Vitamin B12 patří mezi velmi důležité vitaminy a podílí se na řadě klíčových procesů v těle. Studie prokázaly, že absorpce vitaminu B12 ze zubní pasty v dutině ústní je stejně účinná jako při nitrosvalové aplikaci.
 • Studie rovněž potvrdily, že vitamin B12 v zubní pastě zvyšuje hladinu tohoto důležitého vitaminu u veganů. Vitamin B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy a k normální tvorbě červených krvinek
 • Aloe Vera Barbadensis Miller obsažená v zubní pastě pochází z organických plantáží v Mexiku a je velmi ceněna pro své silné antibakteriální a protizánětlivé účinky. Obsahuje směs vitamínů, minerálů, anorganických látek a organických sloučenin, které mají pozitivní vliv na lidský organismus a významně napomáhají k jeho ochraně a zdraví. Některé národy dokonce považují Aloe Vera za přírodní antibiotikum. V zubní pastě má dle studií antimikrobiální účinky a může mít pozitivní vliv při zánětlivých procesech v dutině ústní i na redukci zubního plaku.
Kup teď: http://essensworld.com/10001234 Seznamte se s výhodami členství – Vyžádejte si informace, jak se stát členem Klubu Essens.

Proč neobsahuje zubní pasta fluor?

 • Fluorid sodný je známý jako karcinogen, ovlivňuje mozkovou a nervovou činnost, oslabuje ledviny. Nadbytek fluoru se může projevovat skvrnami na sklovině zubů.
 • Dlouhodobé, avšak i malé překročení doporučené denní dávky může způsobit křídově bílá místa na zubech, nebo naopak hnědé jamkovité zuby, bolesti kostí či výrůstky na kostech, ochablou a vrásčitou kůži, sklerodermii, ztuhlost nebo slabost organismu, celkově rychlejší stárnutí, zvýšené riziko rakoviny.
 • V běžně přijímané potravě je dostatečné množství fluoru, není tedy nutné ho do těla dodávat dodatečně, a to ani prostřednictvím zubní pasty. Proto se doporučují zubní pasty bez fluoru pro děti i dospělé.

Proč je pasta šedá a ne černá?

 • Naše zubní pasta je od počátku koncipovaná především s ohledem na své hlavní benefity: kombinace aktivního uhlí a vitaminu B12.
 • PharmDr. Milan Krajíček, člen Vědecké rady ESSENS navíc dodává: „Z černých zubních past se stala módní záležitost a postupně se ukazuje, že vysoké koncentrace aktivního uhlí mohou generovat kyslíkové radikály v takové intenzitě, že spíše mohou v dutině ústní škodit.
 • Šedá pasta je výborným kompromisem.
 • Pigment aktivního uhlí je spolu s glycerinem a sacharidy technologicky upravený tak, aby bylo generování radikálů co nejnižší.
V této úpravě se reguluje adsorpční mohutnost uhlí, a ta se projevuje mimo jiné na skvělé chuti pasty. Pasta má jemnou strukturu pro jemné čištění zubů a dásní. A především u veganů/vegetariánů může sloužit i jako doplněk vitaminu B12, který se vstřebává do podjazykové žíly a přímo vstupuje do tělního oběhu.“

Ještě nejste členem klubu Essens? Požádejte si o informace, jak nakupovat levněji.

button(4)

Seznamte se s výhodami členství – Vyžádejte si informace, jak se stát členem Klubu Essens.

Kup teď: http://essensworld.com/10001234 Videa k produktům Essens můžete shlédnout na Zdraví a krása s produkty Essens na Facebooku. Pokud se bojíte na internetu platit kartou, doporučujeme Revolut. Máme s Revolutkou dobré zkušenosti a je to zdarma. Však si to sami vyzkoušejte.  
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram