ESSENS Collagen FISH – 7000mg

ESSENS Vědecká rada pro vás připravila jedinečný produkt ESSENS Collagen FISH, rovněž s vysokým obsahem kolagenu 7 000 mg, díky čemuž se řadí mezi špičku na světovém trhu.

ESSENS Collagen FISH je obdoba ESSENS Collagen, vepřový kolagen však byl nahrazen rybím kolagenem pocházejícím výhradně z rybí kůže. ESSENS Collagen FISH má stejnou konzistenci, barvu i příchuť maracuji a pomeranče. Určen je především pro trhy, kde je konzumace vepřových produktů nepřípustná, ale své zájemce si jistě najde i mezi vámi.

Bezkonkurenční množství hydrolyzovaného rybího a nativního rostlinného kolagenu ve spojení s extraktem Aceroly (vitamin C) a L-tryptofanem zajišťuje v organismu maximální využití. Gel je bez umělých barviv, lepku a laktózy.

Kolagen je bílkovina tvořící základní stavební hmotu pojivových tkání v organismu. ESSENS Collagen FISH je vyroben z rostlinného kolagenu typu II a rybího kolagenu typu I a typu II. Kolagen živočišného původu je ve vodě špatně rozpustný a tělo by jej nedokázalo využít, proto se hydrolyzuje (rozkladná reakce působením vody) k zajištění maximální účinnosti v organismu. Nejcennější složkou je NATIVNÍ (nezničený teplem, chemikáliemi ani enzymy při zpracování) nehydrolyzovaný rostlinný kolagen z akácie. Získávání kolagenu z rostliny je na světě zcela inovativní způsob, tento kolagen navíc neobsahuje žádné patogenní faktory a zachovává si svoji přirozenou strukturu.
Kolagen typu I zaujímá 90 % veškerého kolagenu v organismu, nachází se v kůži, šlachách, kostech a vazivu. Kolagen typu II se vyskytuje v buněčné hmotě chrupavek.

Acerola je keř nebo strom jehož plody jsou nejbohatším zdrojem vitaminu C, který je nepostradatelný pro tvorbu kolagenu v organismu.

L-tryptofan je aminokyselina nezbytná pro každou tělesnou buňku a podporuje tvorbu kolagenu.

Gelová forma doplňku stravy byla vybrána především kvůli maximální biologické dostupnosti v organismu. Důležitý aspekt pak hrála chuť, poněvadž čistý kolagen není příliš chutný, ale ve spojení s ovocným podílem se jeho chuť stává lahodnou.

Praktické balení s přesnou denní dávku 50 g umožňuje okamžitou spotřebu a díky uzavíratelnému víčku je možné dávku rozprostřít i do delšího časového úseku několika hodin.

ESSENS Collagen FISH je vhodný:

  • k urychlení hojení ran a snížení výskytu zánětů v těle
  • při pravidelném užívání se kůži vrací elasticita a dochází k mladistvějšímu vzhledu
  • má pozitivní vliv na odolnost kůže proti teplotním výkyvům
  • může mít blahodárný vliv na snížení cholesterolu a cukru v krvi
  • působí pozitivně na kvalitu vlasů a nehtů

 

Kup teď: http://essensworld.com/10001234

 

Essens můžete nakupovat i za velkoobchodní cenu a vydělávat. Napište si o více info, jak se k nám přidat!

button(4)

 

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram