Doporučení Essens na základě zkušenosti

Pěkný den přátelé.

Byla jsem v Karlových Varech na 4. narozeninách Essens a opět jsem se přesvědčila o velikosti firmy, kvalitě produktů a fantastickém marketingovém plánu.

Karlovy Vary-SarkaCzech Team-4. narozeniny Essens

 

 

 

 

 

 

Ještě plna tohoto nadšení se obracím i na Vás. Zajímají mne i Vaše zkušenosti a zkušenosti uživatelů s našimi Essens produkty. Mám na mysli nejen řadu aloe vera a colostrum ale i zkušenosti s novými produkty Essens Home Pharmacy.

6 Produkts Essens Home PharmacyPísněte mi, jak to na Vás, či Vaše blízké účinkují a pokud jste ještě nevyzkoušeli, doporučuji ozkoušet. Jistě jste využili i předchozí akce a s koupí dvou produktů Essens Home Pharmacy získali navíc vitamín C zdarma.

Je pak snadné na základě vlastní zkušenosti doporučit naše díky dvojitému potahování tablet a mikronizaci nadčasové produkty i svým zákazníkům.

Všichni jsme si už v klidu vyzkoušeli si v klidu zboží a služby, máme zkušenosti, máme co lidem předávat. A kam jinam nejdříve, než za schopnými lidmi z našeho okolí. Naučíme se prezenatci a začneme napojovat další lidi na parfémy, aloe, colostroum, home farmacy a stále hledáme další klíčové lidi, kterým ukážeme naši práci se stránkami www.essens.cz, jak mají registrovat a zároveň napojujeme na školící systém, doporučujeme motivační videa, knihy, semináře, vedeme k dalšímu vzdělávání a takto lidem pomáháme k jejich příjmu a budujeme postupně pasívní příjem…

Ještě nejste členem klubu? Požádejte si o informace, jak nakupovat levněji.

button(4)

 

 

diare-essens-2016Náš diář je již také v prodeji a diář je náš velký pomocníček, podpora naši touhy na cestě k cíli. Vede nás den co den, pomáhá nám i sledovat naši práci a šetří čas. V Diáři máme všechno na očích, víme přesně koho kdy a kde hledat, koho a oslovit, termíny schůzek, kdy a kde trénovat klíčové lidi, kdy a komu chceme ukázat práci se stránkami www.essens.cz, jak mají registrovat…

 

IMG_20151024_163511V zápětí po Karlových Varech jsme měli velký Míting v Brně.

Z Ostravy nás jel celý konvoj. Účast na firemních akcích má velký význam. Je to o zkušenostech předávaných největšími Lídry Essens, o informacích od odborníků i o prosperitě a vyhlídkách firmy. Z takových akcí se vždy posouváme dál, získáváme velký náboj a novou energii. Pokud jste se nedostali, nenechte si jakoukoliv Essens akci příště ujít. Napojení na školící systém, videa, knihy, semináře vás vede stále více k cíli.

S mnohými z Vás jsem se tam setkala osobně a ti, kteří se do Brna nedostali, budou získávat postupně informace o novinkách prostřednictvím naší administrativy a Newsletteru.

button(4)

 

 

Další takovou velkou akcí bude otevření nové budovy Essens v Březnu 2016. Nechejte si na víkendy v tuto dobu na to místo. Bude to velké!

Přeji všem hodně úspěchu v našem voňavém podnikání a do přílohy přidávám přirovnání vůní upravené o listopadové novinky a pomůcku s malým přehledem produktů Essens Home Pharmacy.

Přeji všem hodně úspěchu a vzkvétající obchody.

Podrobnosti najdete po přihlášení v aktualitách na firemních webových stránkách. Ostrava a okolí osobní odběr možný. stačí mne kontaktovat.

Pokud si chcete produkty koupit, pak navštivte náš Essens Shop. Výhodnější však je zařadit mezi členy Essens. Členství v klubu je zcela zdarma a získáváte tak možnost nákupu za velkoobchodní cenu a čerpat výhody členství.

button(4)

 

 

essens-gold

 

essens produkty2

 

 

 

Nakupujte levněji, nebo si objednejte z našeho Essens Shopu.
Ostrava a okolí osobní odběr produktů firmy Essens Czech možný..

Přidejte se k nám a vydělávejte!

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, požádejte si z odkazu níže o informace:
Staňte se členem Essens ještě dnes a nakupujte levněji.

Těším se na spolupráci s Vámi.:)

 

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram