Aloe Vera zubní pasta

 

Aloe Vera Zubní pasta – Tothpaste

Aloe Vera ESSENS Zubní pasta

Ještě ji nemáte?

Aloe Vera zubní pasta ESSENS, která si své milovníky získala především díky svému unikátnímu složení bez fluoru, ale i díky tomu, že v maximální možné míře využívá antibakteriální účinky rostliny Aloe Vera, pomáhá odstraňovat případné záněty dásní, mírní jejich projevy, odstraňuje zubní plak a napomáhá při hojení drobných poranění v dutině ústní. Pravidelným používáním lze předejít vzniku zánětlivých onemocnění, zabránit vzniku zubních kazů a zvýšit kvalitu zubní skloviny. Poskytuje dlouhodobý osvěžující efekt v ústech.
Neobsahuje fluor

Vyzkoušet ji stojí za to!

Pravidelným čištěním zubů pomocí Aloe Vera ESSENS Zubní pasty lze předejít vzniku zánětlivých onemocnění, zabránit vzniku zubních kazů a zvýšit kvalitu zubní skloviny a vzhledu zubů, a to i bez použití fluoru v jejím recepturním složení. Tím se naše zubní pasta řadí mezi produkty, které sledují stále sílící trend ochrany organismu před nadměrným požíváním fluoru a jeho hromaděním v lidském těle.

aloe-zubni-pastaNávod k použití: po každém jídle si důkladně vyčistěte zuby pastou s Aloe Vera

Obsah: 100 ml

Zařaďte se i Vy mezi členy klubu Essens . Chytří nakupují levněji, A nejen to. U Essens najdete vše pro zdraví a krásu, i výdělek.

Požádejte si o více informaci ke členství v klubu Essens.

button(4)

Objednat si ji můžete také z našeho Essens-club. cz Shopu.
Ostrava a okolí  – osobní odběr možný.
aloe-vera-tothpaste

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram