Zvýšení biologické dostupnosti produktů Essens – Mikronizace

MIKRONIZACE

Takto vypadá znak mikronizace a setkáte se s ním právě u výrobkú Essens Home Pharmacy, Jsou mikronizovány. Díky této metodě je zvýšena jejich biologická dostupnost.

 

Mikronizace zlepšuje u léčiv, přírodních látek, vitamínů a minerálních látek biologickou dostupnost
Je to výrobní proces, při kterém se u léčiv, přírodních látek, vitamínů a minerálních látek zvyšuje jejich biologická dostupnost. Jedná se o postupné zmenšování surovin na částice o velikosti několika mikrometrů.
Výsledná látka tak díky svému většímu povrchu vytváří předpoklady pro zlepšení a zrychlení rozpouštění v organismu a dosažení vyšší účinnosti doplňku stravy.

 Tímto procesem prochází všechny výrobky Essens Home Pharmacy. Získejte info ke členství:
button(4)

 

 

INHIBICE ENZYMŮ
Je proces, díky kterému dochází ke snížení aktivity enzymů. K inhibici enzymů u produktů ESSENS Home Pharmacy dochází za použití přírodních látek pepře a kurkuminu.

VÍCEVRSTVÉ POTAHOVÁNÍ (tablet a pelet)
Jde o unikátní vícevrstvou technologii potahování, která se poprvé na světovém trhu objevuje u produktů ESSENS Home Pharmacy. Postupným nanesením několika vrstev s obsahem aktivních látek a díky jejich správnému časování rozpouštění bylo dosáhnuto převratných účinků, kterých lze klasickými technikami dosáhnout jen velmi obtížně.

 

ESSENS Home Pharmacy jsou vyvinuty a vyráběny pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění nejpřísnějších pravidel a norem. Účinné látky jsou získávány výhradně z přírodních zdrojů bez použití surovin připravených chemickou cestou. Žádný z produktů ESSENS Home Pharmacy nebyl testován na zvířatech.

DÁVKOVACÍ SCHÉMA DLE BIORYTMU
Biorytmus je pravidelné střídání fyzických a duševních stavů, které ovlivňují jak celý organizmus, tak i jednotlivé orgány a jednotlivé buňky. Délka cyklu může být velmi rozdílná, a to od sekund, přes minuty, hodiny a dny (tzv. cirkadiánní rytmus), ale i měsíce (cirkatrigintánní rytmus) a roky (cirkaanuální rytmus). Na základě těchto poznatků u každého produktu ESSENS Home Pharmacy doporučujeme přesné dávkování během cirkadiánního rytmu v tu dobu, kdy je předpokládána nejvyšší efektivita a maximální účinek podaného doplňku stravy.

Vybírat můžete již nyní z šesti špičkových produktů:
Slim’SS – redukce tělesné hmotnosti
Flow’EN – ochrana cévního systému
Head’ES – snížení míry únavy a vyčerpání, bolest hlavy
Hard’EN – podpora mužské erekce
ES’Leep – usínání a kvalitní spánek
Clea’NS – přírodní antiparazitikum

ES’Pure – regenerace jater

Seznamte se podrobněji s produkty Essens Home Pharmacy.

Požádejte si o více informací jak nakupovat tyto úžasné produkty za členskou cenu přímo od firmy Essens:
button(4)

 

 


1 Comment

  • Dotazy k Essens Aloe Vera | Essens Club Czech 17.2.2017

    […] částic, což má za následek zvýšení jejich rozpustnosti a vstřebatelnosti v organismu. Mikronizace tak umožňuje snížit dávkování přípravku. Uvádíte doporučené dávkování 15 až 90 ml […]

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram