Získejte špičkový ESSENS Vitamin C ZCELA ZDARMA

Získejte špičkový ESSENS Vitamin C zcela zdarma

Díky pokroku, vědě a novým technologiím připravila pro nás firma Essens špičkový produkt ESSENS Vitamin C.

Absorpce vitaminu C v trávicím traktu může být ovlivněna nejrůznějšími překážkami. Důsledkem je to, že se vstřebá jen malé množství vitaminu.
ESSENS Vitamin C přináší řešení v podobě tří trumfů:

  • Vitamin C je mikronizován, a tak se velmi rychle rozpouští a může rychle účinkovat.
  •  Glycirrhizin z extraktu lékořice účinně potlačí enzymy, podobně jako v případě řady ESSENS Home Pharmacy a umožní tak neomezený vstup vitaminu C do organismu.
  • Část vitaminu C je v tzv. pufrované podobě, lépe chrání naše zuby a sliznici trávicího traktu před samotným vitaminem, který je pro mnoho z nás až příliš kyselý.

ESSENS Vitamin C je exkluzivní produkt, který přinese uživateli mnohem více užitku, než konkurenční výrobky, byť s vysokým obsahem vitaminu C.

vitamin-c-letak-cz-a vitamin-c-letak-cz-bTento jedinečný výrobek můžete nyní získat ZCELA ZDARMA, a to pouhým zakoupením alespoň dvou výrobků z produktové řady ESSENS Home Pharmacy:
Slim’SS – přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti
Flow’EN – pomocník pro ochranu cévního systému
Head’ES – přispívá k normální psychické činnosti a snížení míry únavy a vyčerpání

Chytří nakupují u Essens výhodně, za velkoobchodní ceny a využívají všech akcí, které jim klub nabízí. Písněte si o informace, jak se zařadit mezi členy Essens.

button(4)

 

 

Akce se vztahuje k objednávkám doručeným do ESSENS Czech v období 1. – 31. 7. 2015 nebo do vyčerpání zásob. ESSENS Vitamin C je samostatně neprodejný, získat jej bude možné vždy pouze díky výhodným akcím. Produkt zdarma není bodovaný. Souběžně probíhající akce nelze kombinovat (nevztahuje se na získání Slim’SS vit při zakoupení 2 ks Slim’SS). Nárok na produkt zdarma se počítá v rámci jedné faktury.ESSENS Czech si vyhrazuje právo na změny.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram