Exkurze členů Klubu ESSENS v K2Pharm

Exkurze členů Klubu ESSENS v K2Pharm

k2pharm-krajicek2k2-prezaDne 16. 4. 2015 dostali vybraní členové Klubu ESSENS jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku výrobního procesu ve společnosti K2Pharm, kde přichází na svět doplňky stravy produktové řady ESSENS Home Pharmacy.

Po krátkém zahájení se výprava přesunula do čistých prostor, kde sám PharmDr. Milan Krajíček představil jednotlivé procesy výroby a zodpověděl mnoho dotazů souvisejících se samotnou výrobou.

k2pharm-exkurze2

k2pharm-exkurze14

S neskrývaným zájmem zhlédli členové klubu technologický postup při spuštěné výrobě vitaminu C, který bylo dokonce možné si „nasáčkovat“ a odnést domů jako jedinečný suvenýr.

V konferenční místnosti následovala velmi zajímavá prezentace pana Filipa Kopela, produktového specialisty ESSENS pro Home Pharmacy, který podrobně popisoval jednotlivé produkty Home Pharmacy – Slim’SS, Flow’EN a Head’ES a naprosto srozumitelným způsobem vysvětlil jejich pozitivní vliv na lidský organismus.

k2-preza6Po krátké pauze se slova opět ujal pan dr. Krajíček a velmi poutavě a podrobně vyprávěl o oblíbeném produktu Flow’EN, jeho vlastnostech, složení, ale také o historii a s ní souvisejících důvodech, proč je vhodné Flow’EN užívat večer. Nevyčerpatelná energie pana doktora, jeho nepředstíraný zájem o vědu, obrovské vědomosti a nalezená odpověď na každou otázku, nenechala nikoho chladnými.

Bohatá diskuze, vedena ve zcela přátelském duchu, byla plná zajímavých informací i osobních příkladů z řad přítomných členů Klubu ESSENS, kteří se jednoznačně shodli na tom, že přednášky charismatického pana doktora Krajíčka, jsou vždy obohacující a zcela jedinečné.

 

 

k2-2Mgr. Svatava Hanzlová, která je neoddělitelnou součástí týmu K2Pharm, poté představila populární produkt ESSENS Aloe Vera Soft Spray, který také pochází z „dílny“ pana dr. Krajíčka a který díky svému unikátnímu složení a bez použití konzervantů velmi blahodárně působí na lidskou pokožku. Na závěr se přítomní členové Klubu ESSENS podělili o své zkušenosti se všemi uvedenými výrobky a předali si tak mnoho cenných tipů a rad. Společnosti K2Pharm děkujeme za vřelé přivítání a naprosto strhující program, který všechny přítomné obohatil o užitečné informace, jež bude možné uplatnit při další činnosti v Klubu ESSENS.

 

k2pharm-produktyk2-produkty

 

 

 

 

 

Pokud ještě nejste členy klubu Essens, registrujte se ještě dnes a nakupujte unikátní výrobky za velkoobchodní cenu!

Stačí klik na Více info.

button(4)

No Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram