Léto s Essens produkty

 

Výhodný balík produktů Essens a hurá na dovolenou

Přátelé, na konec školního roku už skoro ani nevzpomeneme, užíváme si s dětma prázdnin, dovolené.

Představa dovolené mne unáší s nádhernými pocity radosti i relaxu a nových zážitků a rovněž i nových příležitostí.

Z Vančurova Rozmarného léta známe zlidovělou průpovídku: „Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným…“ Pravda, na zimu budeme vyhřátí dosti a každá volná chvíle, nejsme-li na dovolené nás také táhne k vodě.

Vhodný balík produktů Essens plus parfém zdarma

Vedra nás zmáhají a tak i ve volné chvíle u vody, na dovolené i po dovolené se oplatí zařadit do svého režimu i pití našeho Aloe Vera Gelu. Účinný a k tomu velmi osvěžující je naředěný Aloe koncentrát. Ne zřídka se v cizině stává, že se tam člověk žaludečním potížím nevyhne. Na cizí baktérie totiž nejsme zvyklí a je na místě organismus čistit i chránit střevní mikroflóru. Aloe vyčistí, Colostrum kapsle imunitu posílí a střevlm se uleví. Vyzkoušejte to také, lépe se čelí infekci.

Mnohdy se také agresivitě sluníčka nevyhneme a spálí se nám kůže. Velmi dobře působí Aloe Soft Spray. Vnímám ho jako SOS do kapsy. A pak výživný tělový krém s Colostrem je fain po koupání a na sluncem podrážděnou pokožku a popálenou pokožku. Jsou to skvělé produkty, uleví se Vám, pokožka vyživí a uklidní. Kůži si potřebujeme chránit, není dobré to podceňovat. Z přemíry sluníčka může být i zdravotní problém. Stalo se tak před lety mé sestře. Sice se chránila, nic méně se při slunění nemazala pod nosem a právě toto místo si strašně spálila, což vykrystalizovalo v bazaliom kůže. Místo vzpomínání na krásnou dovolenou v Tunisu běhala celá vystresovaná po doktorech. Nos ji zoperovali, o kousek z něj přišla, pak byla na plastice. Měla štěstí, neochromilo ji to žádné nervy. Dnes je v pořádku, ale tomuto mohla s největší pravděpodobností předejít.

A pak, naše Antirespiranty, rovněž u Essens bez parabenů, zabraňují pocení, pokožku účinně zklidňují a dodávají ji potřebnou hydrataci.

Užijte si dovolené a neopomeňte také i na své zdravíčko myslet. Oplatí se to.

Přátelé, budu si plánovat další setkání, pište mi prosím, kdo máte zájem na uspořádání prezentace u Vás, abych mohla časový harmonogram přizpůsobit i Vašim požadavkům. Pokud máte dotazy, pište, volejte.

Jinak naše skvělá akce je v pohybu, platí do konce měsíce. V rámci akce získáte úžasný Vitamin C zdarma. Také jsem již akci využila a brala jsem 2x osvědčený Flow´en. Připravujeme si poznávací dovolenou, takže toho i hodně nachodíme a tak se mi sejde nejen do letadla k ředění krve, ale i ke zklidnění bolesti nohou a na večerní otoky. Je škoda firemní akce nevyužít, využijeme pro sebe, či jako dárky pro blízké.

Essens u kaktusu-10001234 Parfémy u kaktusu-essensclub essens na balkoněBuďme strategičtí a nechme o sobě vědět, dělat vše srdíčkem je cesta, cesta s vlastním příběhem, sbírejte zkušenosti. Buďte vyhledávaní a dirigentem svého týmu.

Myslete, dej a bude ti dáno. Naše akce vám pomůže k vynikajícím dárkům, které vám z obdarovaných udělají zákazníky a pozdější spolupracovníky..

Přeji Vám velkou klientelu a z celého srdce k Vám posílám přání hodně štěstí a úspěchů ve vašem podnikání.

Essens World - Distributor ID: 10001234Pokud čtete tyto řádky a ještě nejste členem Essens a ctěli by jste se k nám připojit, seznamte se podrobněji s výhodami členství v klubu Essens a vyžádejte si více info ke členství v Essens, Stačí klik na obrázek s nápisem chci více info a vyplnit formulář. Na email Vám pak pošleme obratem podrobnosti.

button(4).

 

 

Pokud si chcete Essens produkty přímo koupit, pak navštivte náš Essens-Club.cz  Shop

Ostrava a okolí osobní odběr možný. Neváhejte mne kontaktovat.

 

 

 

1 Comment

  • Dárková sada Aloe Vera kosmetika | Essens Club Czech 4.8.2015

    […] oblíbené sadě, o které jsme psali v článku „Léto s Essens„k výhodnému balíku Essens přibyla novinka,zbrusu  nová dárková sada s kosmetikou Aloe […]

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram