Horké kafe, popálená ruka a produkty Essens

Popálila jsem se na ruce

Včera jsem byla v nemocnici a po cestě  k ambulanci jsem si koupila oblíbené irské kafíčko. Na sobě svolu oblíbenou pelerinu a vykračuji si to po dlouhé chodbě. Proti mne jede sanitář s paní na lůžku a te se svezla taska s jejíma věcma na zem. Najednou se to tam kutálelo, různé dózičky s proprietami se rozevíraly, perlivka se kutálela. Stačila jsem uhnout, ale zavrávorala jsem. Sanitář to hned začal sbírat, ještě mne stačil přidržet a tak vykročím hedě dál, že jsem to ustála a že jsem nespadla a najednou cítím, jak mne pálí ruka. To byl spěch… Než jsem stačila položit tašku a kafe na zem a sundat pelerinu nad zápěstím byla ruka rudá, pálila a bolest jak jsem dlouho necítila.

Rychle utíkám s rukou pod studenou vodu. U sestřičky jsem se přeobjednala a honem domů. Malá krupička se ukázala. Ejhle, z toho budou puchýře. Hned jsem to postříkala našim Aloe vera Soft. Ani mne v tu chvíli nenapadlo si to vyfotit. Hlavně to co nejrychleji ošetřit. Gáza, na ni vrstva výživného krému s colostrem spolu s aloe vera krémem po holení a přiložit, obvázat. Stále jsem měla nepříjemný pocit a jen se toho místa ani nedotknout. Bolelo to po celý večer. Chvíli jsem na noc sebou házela, ale nakonec jsem spala dobře.

Ráno se ptá manžel co ruka a já ji pomalu kroutím a nic, Šáhnu na obvaz, nic, nebolí to. Je deset hodin, povídám si, kouknu a znovu ošetřím a převáži. No neuvěřitelné, nemusím převazovat, po popálení ani památka a tak mám vlastní zkušenost a bez obav Vám mohu Aloe soft sprej a oba další produkty  – Výživný krém s Colostrem a Aloe balzám po holení doporučit.

Aloe Soft Spray – Výživný tělový krém s Colostrem – Aloe after Shave Balm

Produkty si můžete koupit v našem shopu – Essens-Club.cz:

Aloe Vera Soft Spray

Výživný tělový krém s Colostrem

Aloe vera Balzám po holení

Chytří nakupují levněji jako členové klub Essens. Ještě nejste členem klubu Essens? Požádejte si o informace, jak nakupovat levněji.

button(4)

 

Čtěte více:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram