Essens Home Perfume

ESSENS Home Perfume.

home-perfume-essensclubEssens Home Perfume jsou jedinečné a dlouhotrvající vůně pro váš interiér v podobě elegantních aroma difuzérů, které místnost krásně provoní a zároveň jí dodají moderní styl.
Jemné éterické oleje a ratanové tyčinky jsou ideální kombinací k navození příjemné, dlouhotrvající a konstantní vůně.
Aroma uvolňující se do ovzduší vzlíná tenkými kanálky ratanu a proto je jeho intenzita optimální,místnost se vůní nepřesytí a navíc díky čistě přírodním éterickým olejům nevznikají škodlivé látky.
Aroma difuzéry od Essens vydrží vonět až 8 týdnů a díky svému obsahu 150 ml jsou schopné provonět místnosti o rozloze až 20 m2.
Intenzita vůně je závislá na umístění difuzéru v prostoru, množství vonné esence i na počtu tyčinek,které je vhodné každý týden

Tato řada v sobě skrývá jedinečné parfémy pro váš interiér ve formě elegantních aroma difuzérů. Díky jemným éterickým olejům a ratanových tyčinkám, kterými aroma vzlíná do okolí, dochází k navození příjemné, dlouhotrvající a konstantní vůně.
Aroma difuzéry od ESSENS vydrží vonět po dobu až 8 týdnů a díky svému obsahu 150 ml jsou schopné provonět místnosti o rozloze až 20 m2. Intenzita vůně je závislá na množství vonné esence a počtu ratanových tyčinek, které je vhodné pro optimální intenzitu vůně každý týden otočit.

button(4)

ESSENS Home Perfume nabízíme ve 4 vůních a zakoupit je můžete v kompletním setu, který obsahuje skleněný difuzér naplněný éterickým olejem 150 ml, náplň do difuzéru 150 ml a ratanové tyčinky. V jednom setu tak najdete 300 ml vůně!

Vybírejte z jedinečných vůní:

WATERFALL
Nadčasová vůně luxusu, která v sobě ukrývá aroma vzácného dřevitého pižma, směs túje, borovice, cedru, pačule, vetivéru s jemnými doteky zeleného jablka.

WHITE FLOWERS
Jedinečná vůně s nádechem léta, tvořena opulentní sytou květinovou vůní jasmínu, ušlechtilou růží s jemným nádechem citrusů a zelených tónů.

WOODEN DREAM
Pohodová, čistá a po relaxaci volající vůně s prvky pačule, pelargónie, eukalyptu v jedinečné kombinaci s citronem a nádechem ylang ylang.

CANDY FRUIT
Osvěžující a sladká ovocná vůně nesoucí v sobě jedinečné aroma pomerančů, jablek, broskví a černého rybízu v doprovodu jasmínu, šeříku a s lehkými zelenými tóny.

ESSENS Home Perfume – set

ESSENS Home Perfume – náplň do difuzéru

Požádejte si o více informací jak nakupovat tyto úžasné produkty za členskou cenu přímo od firmy Essens:
button(4)

1 Comment

  • Klidný spánek – ES’Leep – Essens | Essens Club Czech 22.2.2016

    […] Požádejte si o více informací jak nakupovat tyto úžasné produkty za členskou cenu přímo od firmy Essens: […]

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram