Členství a výhody klubu Essens

Členství a výhody klubu Essens

Vstup do klubu ESSENS je zdarma a bez jakýchkoli závazků. Nepodstupujete žádná rizika. Můžete jen využívat výhod, které vám členství v klubu přináší.

Ptáte se proč se stát členem právě nyní?Vstup do klubu Essens je bez poplatku.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte nás.

Se společností ESSENS můžete vydělávat třemi způsoby.

 1. Spotřebitel – jako člen klubu nakupujete parfémy a další výrobky za nákupní ceny. Parfémy máte pro sebe, svou rodinu a pro své známé. Tím že nakupujete parfémy za nákupní ceny, šetříte peníze, a zároveň dopřáváte sobě a svým blízkým kvalitní výrobky.
 2. Distributor – parfémy nakoupíte jako člen klubu za nákupní cenu a zákazníkovi prodáte za prodejní cenu. Marže z jejich prodeje představuje váš bezprostřední zisk.
 3. Sponzor – zaregistrujete další zájemce o členství v klubu ESSENS. Tím jim dáte šanci nakupovat kvalitní výrobky se slevou jako vy, a pro sebe si tak vytváříte budoucí pasivní příjem. Kdykoli si oni objednají, tak vy máte z jejich objednávek % provize.

Jaké jsou výhody členství?

 1. nakupujete kvalitní výrobky za nákupní ceny čímž ušetříte až 30%
 2. máte možnost výrobky prodávat, a tím si zajistit bezprostřední zisk
 3. můžete registrovat další členy klubu a tím si vytvořit pasivní příjem
 4. můžete se těšit z dalších výhod členství, soutěže, podpůrné programy

 

Registrace je ZDARMA.

Chcete se zdarma zaregistrovat? Klik na obrázek „Registrace“ níže a vyplňte níže formulář.

Po vyplnění Vám během pár minut ohledně postupu dokončení registrace odpovíme. Zkontrolujte si prosím i složku s nevyžádanou poštou. Na e-mail vám zašleme propagační materiály, aktuální informace, katalog, ceník a užitečné informace, dále obdržíte pokyny pro přístup do naší Essens skupiny, kde členům Essens z naší sítě poskytujeme exkluzivně podporou, rady a návody. Poradíme vám, ať už budete nakupovat pro vlastní potřebu , či prodávat, nebo de pustíte do podnikání a začnete tvořit vlastní distribuční síť..

Registrace je jednoduchá, probíhá online a je za minutku hotová.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

Staňte se členem Essens ještě dnes a nakupujte levněji.

Dále postupujete podle našeho návodu, můžete nás i prozvonit, zavoláme zpět a upřesníme co budete potřebovat ohledně členství v essens vědět. Registrace probíhá online a na vámi zadaný e-mail vám během pár minut přijde členská smlouva, kterou vytisknete, podepíšete naskenujete, a pošlete na adresu uvedenou v e-mailu. Můžete ji rovněž odeslat poštou, nebo osobně předat na pobočce Essens v Brně. Nakupovat můžete hned.

Po aktivaci účtu vám dojde ještě další e-mail s pinem pro přihlášení do interního systému ESSENS. Login a PIn si dobře uložte, do administrace můžete hned vstoupit a pustit se do nákupů.

Essens expands to the whole World
Essens is open for everyone who has dreams

Motivace - Essens autoprogramzlaty managerCertificate Gold manager - Šárka Ksandrová, Essens ID: 10001234

Essens auto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nakupujte levněji, nebo si objednejte z našeho Essens Shopu.
Ostrava a okolí osobní odběr produktů firmy Essens Czech možný..

Přidejte se k nám a vydělávejte!

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, požádejte si z odkazu níže o informace:

Staňte se členem Essens ještě dnes a nakupujte levněji.

Těším se na spolupráci s Vámi.:)

2 Comments

 • pavla čermakova 23.7.2015 Odpovědět

  měla bych zájem o smlouvu

  • saksa 24.7.2015 Odpovědět Author

   Dobrý den, registrace je velmi jednoduchá. Zadáte si webovou adresu http://www.essens.cz, pro Slovensko http://www.essens.sk, kliknete na sekci Registrace, otevře se Vám tento Registrační formulář.
   Zadáte ID sponzora 10019778, bez toho nelze registraci provést .

   Dále si zadáte všechny požadované údaje označené v červeném rámečku a odešlete.

   Jako jediná země máme u registrace povinný údaj rodné číslo. Je to opatření firmy Essens kvůli tzv. „duplicitním“ registracím.

   Během pár minut Vám přijde firemní email, ve kterém obdržíte své ID (členské číslo) a heslo pro vstup do Vaší elektronické kanceláře, ve které najdete spoustu užitečných informací, v příloze smlouvu ve formátu pdf, kterou je nutno vytisknout, podepsat, naskenovat a odeslat na emailovou adresu registrace@essens.cz . Ihned po obdržení Vašeho členského čísla a hesla Vám bude k dispozici Váš eshop k objednávání všech produktů s Vaší slevou.

   Samozřejmě Vám budu jako Váš sponzor kdykoliv k dispozici radou i pomocí.

   Jako registrovaný člen Essens budete dostávat na svůj email novinky přímo od firmy Essens, ať už o nových produktech, akcích či motivačních soutěžích. Podmínkou firemních novinek a akcí je nechat zakřížkované políčka v registračním formuláři.

   Pokud budete chtít, mohu Vás kontaktovat i telefonicky, uveďte prosím denní hodinu, kdy Vám to nejlépe vyhovuje. Stačí mne prozvonit, mám neomezené volání.

   Ještě chci upozornit na bod č.15 ve všeobecných podmínkách Essens – povinnost nákupu vzorníku při dosažení pozice 9%. Tato pozice obnáší obrat v měsíci 1200 bodů, t.j. např. 120 parfémů. Netýká se to tudíž partnerů, kteří si chtějí naše výrobky nakupovat za velkoobchodní ceny, ani menších prodejců, kteří si chtějí jen přivydělávat.
   Po registraci mne prosím kontaktujte – http://essensclub.cz/kontakt/
   Pošlu Vám přirovnání vůní a budu v dalším nápomocna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
fb-share-icon
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram